Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan ruhabolt, ahol...

Van olyan ruhabolt, ahol kisbabának és 5 éves nagytesójának tudok ugyanolyan ruhát venni? Akár póló, akár szoknya, nadrág?

Figyelt kérdés
Lidl-ben pont 116-osig van a Lupilu, az fölött már gyerekruhák vannak. Nagylányom már inkább 122-es a kicsi 68-as.
2016. ápr. 10. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap a Tescoban vettem egyforma ruhát. A nagyobbik lányomnak 116-ost, a kicsinek 74-est vettem. Kaptak egyforma mintás (Peppa) legingset, meg 3 db-os vékony pulcsi csomagot. Minden egyforma.
2016. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Scamp.
2016. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unokáimnak hasonló méret kell, kicsi 74-es, nagy 128-as, és a H&M-ben szoktunk testvérruhákat vásárolni.Nagyon édesek benne.
2016. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Betu ***** válasza:
Pepco
2016. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
H&M-ben lehet kapni ugyanolyan ruhát. Nyugi, pár év múlva már egymásét fogják hordani, kb. teljesen utolérik egymást :DDD
2016. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Pepco-ban még babaruha mérete van a kicsinek, azokból nem találtam ugyanolyant nagyban. Lehet érdemes lenne venni nagyobbat a kicsinek, a nagynak meg akkorát, amekkora most, mert ő sokára növi ki, a kicsi meg hamar belenő. Köszi! Tesco-t is megnézem, Scamp nekem nem tetszik sajnos!
2016. ápr. 11. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesco,h&m,c&a astikids itt mind tudsz egyforma ruhát venni .
2016. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!