Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a futóbicikli lényege? Nem...

Mi a futóbicikli lényege? Nem jobb inkább kismotor után triciklit venni?

Figyelt kérdés
Vagy olyan biciklit aminek leszerelhetőek a pótkerekei(szóval 4 kerekű bicikli)
2016. ápr. 14. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyensúlyozás az értelme.

Sokkal jobban fejleszti, sokkal gyorsabban megtanul utána biciklin (pótkerék nélkül).

2016. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Igaza van az előttem szólónak.... az egyensúly


Soha nem adnék a gyerekemnek kismotort, mivel ugyan az mint a futóbicikli, de az utobi sokkal hasznosabb

2016. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Az egyensúlyozás a lényeg valóban. Abban viszont nincs igaza a másodiknak, hogy a kismotor haszontalan lenne. Az a kezdés, azon tanulja meg magát a lábbal hajtást a gyerek. Az én fiam 1,5 évesen már motorozott, de akkor még a futóval simán eldőlt. A futóbicajhoz már stabilan ismerni kell a mozgásformát, hogy az egyensúlyra tudjon figyelni a gyerek.
2016. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És van olyan futóbicikli amire pedál szerelhető?
2016. ápr. 14. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Pont attól futó bicikli, hogy nincs rajta pedál ;)
2016. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom.

Akkor ugy kérdezem biciklivel kompatibilis futóbicaj létezik?

2016. ápr. 14. 19:44
 7/14 A kérdező kommentje:
2 in 1 bicikli van?
2016. ápr. 14. 19:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudok róla. Futóbiciklire meg felesleges pedál, mivek kisebbek, mint a 12-es biciklik. Egy futóbiciklit 3-4 éves korig használnak, utána kicsi és ugye 3 éves kortól már jöhet a 12-es bicikli. A kismotor jó dolog, az én fiam 1 éves korától tanulta a kismotort, hamar belejött. Most volt februárban 2 éves. Márciustól futóbiciklizik és egyre jobban megy neki, tetszik neki. Pont az a lényege, hogy a lábával megtartsa az egyensúlyt, miközben hajtsa, ez a későbbiekben segíteni fogja, a kerékpározás elsajátításában. Kislányom is így kezdte, motor, futóbicikli, majd rendes bicikli. 4 évesen megtanult 12-es biciklin 2 keréken menni pillanatok alatt. Nem értem, neked miért olyan fontos a pedál. Nekünk is volt triciklink, elég nehezen mentek vele, még egy 2 éves sem tudja a pedált hajtani. 3 évesen gond nélkül megtanítják. Persze lehet tricikli is a gyerekeknek, de a futóbiciklinek nagyobb haszna van.
2016. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsod!


Csak azert gondolkodtam triciklin (vagy arra átalakithato futobiciklin)mert nem reálisak a futobiciklik árai a használati idejükhöz viszonyítva.

2016. ápr. 14. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, van olyan!!! mi is olyat vettunk a fiamnak


[link]

2016. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!