Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez általános hogy kimosolyogna...

Ez általános hogy kimosolyognak, szánalmasnak tartják az embert amikor gyereket nevel közterületen, közertben stb?

Figyelt kérdés

Gyermekem még abban a korban van, hogy tanulja hogy nem rohanunk ki az uttestte vagy a boltban nem nyulunk semmihez stb.

Tehát rendesen probálgatja a határokat, folyamatosan magyarázok neki, vagy szabályzom.

(Még nincs két éves de egy laikus benézné 3-nak is)

Most vagy én vonzom be az engem minősítő tekinteteket, vagy fogadjam el hgy ez már csak ilyen amíg nem egyhelyben állos szépen köszönős illemtudoska nem lesz?


2016. ápr. 18. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem "minősítés", inkább csak egy megkönnyebbült összemosolygás, hogy "de jó, most is itt nyavalyog egy gyerek, és nem az enyém"
2016. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én nagyon örülök hogy neveled és szabályozod a gyereked. Sok anyuka szabadjára engedi hadd tomboljon bárhol és csináljon amit csak akar mások kárára is, tojik a tobbi ember fejére. Szóval őszinte elismerésem és hálás vagyok hogy megteszed ezt, nem a könnyebbik utat választod. Respect!
2016. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, biztos engem is bámulnak, mikor küzdök a 2 éves kis tornádóval, de inkább körül se nézek :-)
2016. ápr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ha engem vki igy megbámulna annak biztos megmondanám h jöjjön ide és mutassa meg hogyan kell ezt ennél jobban csinálni. De amúgy nem foglalkozom ilyennel, mert a gyereket az utcán is meg kell nevelni ha nem úgy viselkedik ahogy kell! Aki ezért lenéz annak vagy nincs gyere, vagy k..va okosnak tartja magát! Neveld is a gyereket ne foglalkozz ilyen emberekkel!
2016. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak így tovább. Én is ezt teszem, amikor olyan helyzet van kb. szét se nézek, hogy ki nèz vagy mit szól csak a gyerekre figyelek, neki magyarázok.
2016. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elismerést szoktam kapni amit nem is értek...szerintem ez egyértelmű,hogy nevelem a gyerekem,és nem esem pánikba ha utcán rosszalkodik és rá kell szólni.Többször mondták,hogy de jó,hogy nem engedem,de jó,hogy helyreteszem,pedig tényleg csak rá szoktam szólni,vagy extrém esetben kiparancsolom abból az üzletből ahol épp vagyunk,
2016. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor szoktam "csúnyán" nézni, amikor az anya mint egy őrült ordít a gyerekével, és akár szitokszavakat vág a fejéhez. Pont tegnap láttam ilyet.

Egyébként teljesen normálisnak és becsülendőnek tartom, hogy energiát fektet valaki a gyereknevelésbe.

2016. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló korúak lehetnek a gyerekeink. Pont tegnap volt egy esetem: a helybeli bolt pénztáránál álltunk (a boltban már kétszer elszaladt), a 4 éves kisfiam + babakocsi + a holmink fel volt pakolva a futószalagra. A kislányom úgy döntött, hogy kirohan a boltból. Mindent otthagytam és rohantam utána, közben "állj meg Eszti, állj meg Eszti", ő röhögve rohant tovább. Egy idős házaspár megmosolyogta a kislányomat, lesajnálva nézett rám (vagy csak én sajnáltam magamat? :)), mindenesetre amikor a nevelés tárgykörhöz értünk, láttam rajtuk a megdöbbenést, pedig a szokásos történet: felkaptam, "a kutya fáját", "nem szabad elrohanni", szóltam, hogy állj meg, veszélyes nagyon, stb.
2016. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
át ha mondjuk a gyerekem kirohanna a boltból akkor nem biztos,hogy csak annyit mondanék neki hogy a "kutya fáját" hanem egy kicsit erélyesebben helyre rakom.
2016. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Legutobb velem is pénztárnál fordult elő.a penztáros mellett állt valami ismerőse is pluszba.a gyerek nem maradt egyhelyben sem, az ajton is ki akart menni de fizeteshez,pakoláshoz két kéz kellene.en is mindent a pultob hagytam visszahoztam a gyereket az ajtobol stb.

Fizetés után látom hogy összemosolyognak az ismerőssel, elköszöneskor az utobbi nem nezett a szemembe.es ahogy kijöttünk, nagy röhöges...


Azelott meg azt kaptam hogy babakocsiban volt a gyerek de csak addig jo minden mig gurul epphogy megálltunk már szoltak is miert nem veszem ki

2016. ápr. 19. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!