Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek a feladata hogy a...

Kinek a feladata hogy a közterületen elhalálozott emberek maradványait összegyűjtse, eltakarítsa?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Az egyik videóban Bartos utalt rá, hogy ő szívesen megmentené a húst, nehogy a föld alá kerüljön és kárba vesszen:D
2016. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a mentősöké, vagy a kirendelt hullaszállítóké.
2016. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzat feladata, és valami helyi temetkezési vállalkozót kérnek fel a melóra.
2016. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: A mentős nem vihet halottat, kivéve ha szállítás közben hal meg a beteg.

Bár hallottam már olyanról, hogy a cigánysoron még a halottat is lélegeztették, mert féltek a lincseléstől, és inkább berakták a mentőbe, és azt írták, hogy szállítás közben halt meg.

2016. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki biztosan meghalt, akkor nem fognak egy mentőt feleslegesen kiküldeni hozzá. Így is hiány van belőlük, a fontos esetekhez sem tudnak szegények mindig épkézláb kiérni.
2016. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos láttam már nem egyszer télen olyat, hogy rendőrök a villamosmegállóházikóban helyszíneltek, megfagyott hajléktalan mellett... gondolom megvizsgálják, hogy idegenkezűség történt-e, utána pedig szerintem a város, vagy a közterület kezelője bízza meg a halottszállító céget, hogy az illető temetéséig vigyék halottasházba...
2016. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden esetben halott szállító.

A volt párom nyomozó, sajnos találkozott durva esetekkel, sokszor mesélte, hogy le a kalappal azok az emberek előtt, akik ilyen esetben képesek nem emberként tekinteni a másikra és összeszedni a darabjait. Látott fejlövést, vonat gázolást és öngyilkosságot, ahol az emberke felakasztotta magát. Azt mondta ő ezt képtelen lenne csinálni... Egy akasztott ember sem olyan mint a filmekben!

2016. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es!

Ez nalunk is elofordult, a hozzatartozok mind ott obegattak, najveszekeltek, inkabb betettek a kocsiba, es a varos masik feleben a rohamkocsibol sima mentobe tettek at. Nem halottszallitoba, mert a rokonsag utanuk indult kocsival. Hozzateszem, h keson hivtak a mentoket, es hatraltattak a munkajukat is....

2016. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tuti a válaszom, de rendőr barátom mesélte, hogy ők kapirgálták legutóbb ki egy ember darabjait egy karambolos kocsiból. Azt, hogy ők is szállítják el, azt kétlem, de őket hívják ki (szerintem) először minden halálesethez, amikor egyértelmű, hogy halottról van szó.
2016. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!