Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szót fogad a 2 évesed?

Szót fogad a 2 évesed?

Figyelt kérdés
Siralmas,hogy a mi fiunk szinte soha nem fogad szót. Ha A- t mondok,direkt B-t csinál,és amit hónapok óta kérek tőle hogy ne csinálja,csakazért is...
2016. ápr. 19. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Már mindjárt 5 éves,de a két éves kora az vitt mindent :D Nem hogy szót nem fogadott,de nem lehetett vele sehova se elmenni,mert mindenhol cirkusz volt.

Persze a bölcsibe mint a kisangyal. Kitartás :)

2016. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. :)
2016. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán. :)
2016. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Dettó...csakazért se csinálja, amit kérek, ha megneszeli, hofy valamit nem szabad, már csinálja is széles vigyorral. Azért most megnyugodtam, hogy nem én vagyok a rémes szülő, hanem kortünet.
2016. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is megnyugodtam. :)
2016. ápr. 19. 19:28
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam még szótfogadó 2 évest. :)
2016. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

2 évesen sokkal szófogadóbb volt a kisfiam, mint most, 5 és fél évesen. Pedig nincs elkapatva és megvan a kellő szigor és következetesség is, sokat foglalkozunk vele. Ha ő valamit a fejébe vesz, akkor megcsinálja és kész. Hiába a szép szó, az emelt hangnem, hiába a büntetés, akkor is. Az oviban nagyon jó gyerek, viszont itthon...

2 évesen ő szófogadóbb volt sokkal.:)

2016. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 piroska és a farkas ***** válasza:
55%
Az enyém szót fogad! Màs kérdés, h ő dönti el, h mikor :) Azt olvastam, h egy ilyen korú gyerek naponta akár 100- nàl több negatív felszólítàst kap: ne öntsd ki, ne boritsd magadra, ne tepd szet, ne ramold ki esegyebek, es, hogyha a szulo vhogy toredekede tudnà ezt csokkenteni, akkor eredményesebben lehetne hatni a gyerekre is. Plussz, h ugye amikor rissz, akkor hurrá, rajta a vilàg szeme, bezteg amikor jó, egyedül van hagyva, és az neki nem olyan izgalmas. Ezt így elméletben tök jól tudom... Kitartàst mindannyiunknak! :D
2016. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Érdekes, a babyszitternek angyal. De miért van ez,hogy óvónéniknek,sittereknek szót fogadnak,nekünk nem.
2016. ápr. 19. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!