Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől pisilhet be egyre...

Mitől pisilhet be egyre gyakrabban?

Figyelt kérdés

Kislányom 3ès fèl èves. 2 èves kora óta napközben szobatiszta volt csak estère kellett pelus, amit 2,5èvesen elhagyott. Mostanáig nem is volt gond. Kb 1-2 hónapja megint elkezdett napközben bepusilni, nem sokat csak pár cseppet, (megszidva nem lett egyszersem) viszont most már 3szor is bepisilt èjszaka ès ma már az óvodában is :-(

Másnál is előfordult ilyen? Mit lehet ilyenkor csinálni?



#kisgyerek #Bepisilès
2016. ápr. 19. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valami bántja amiről nem beszél. ha nem mondja el neked, pszichológus segíthet.
2016. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem tudja elfelejteni a szobatisztaságot valami lelki oka kell legyen. Nem érte valami nagy változás? Oviban nem lehet hogy bántják? Próbálj meg beszélgetni vele vagy együtt rajzolni hátha rá tudsz jönni mi bántja.
2016. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbálom faggatni, de mindig azt mondja, hogy jó volt az ovi semmi furcsát nem emlìt :-( nèha mondta hogy a nagy lányok azt mondják hogy ő mèg kicsi, de már beszèltünk az ovónèninkkel ès azt mondták, hogy ezt már lerendeztèk külön foglalkoznak a kicsikkel ès a nagyokkal ( vegyes csoport 13 nagy 5-6 èvesek ès 12 kicsi 3 èves), azóta erre se panaszkodik.

Van hogy reggel nem akar oviba menni, de ez se újdonság, mert szìve szerint dèlig aludna :-), viszont mikor elindulunk már nincs gond.

Mostanába sokat emlegetì a barátnője kistesóját is, hogy ő is szeretne, pedig nem beszèlünk mèg vèletlen se elötte erről a tèmáról, pedig tervezzük, de ìgy egy kicsit fèlek bevállalni, nehogy rosszabb legyen a helyzet :-(

Pszichológusnál mèg sose jártam tehát nem tudom hogy kell elkèpzelni, hogy nyìlik még neki egy ilyen pici gyerek. Sajnos a rajz nem nagyon foglalja le inkább csak firkál, még szìnez.

2016. ápr. 19. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű eset. Az is lehet hogy valami teljesen banális dolog eszedbe se jutna de az ő kis világában hatalmas probléma. Védőnővel milyen a viszonyotok? Hátha tudna mondani valami jó tippet mi lehet a baj. De az is lehet magától elmúlik idővel. Én attól még nem adnám fel ha szeretnétek kis tesót úgysem két perc mire megszületik bőven lesz ideje alkalmazkodni. Lehet örülne is. :)
2016. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Párom is ezt mondta hogy a kistesó talán visszazökkentenè :-), csak fèlek nehogy rontsunk a helyzeten.

A vèdőnővel a kapcsolatunk nem èppen pozitìv úgyhogy nem igazán szeretnèk vele beszèlni ( közölte hogy ő jobban èrt a gyerekneveléshez, mint èn valaha fogok, mert túl fiatalon vállaltuk a babát (amúgy 22 èves voltam...) A legnagyobb gondja szerintem az volt, hogy mikor kiköltöztünk falura ami hozzá tartozik nem kerestem fel rögtön csak kb 2-3 hèt múlva ès ezèrt felelőtlennek tart...)

2016. ápr. 20. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!