Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 éves kislány mitől pisilhet...

10 éves kislány mitől pisilhet be állandóan éjszaka? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ismerős kislányáról van szó, de nem foglalkozik a dologgal, holott minden reggel ágyneműmosással kezdi a napot. Vett ilyen ágyra húzható fóliát, azt ha baj van, az ágy nem ázik át legalább, de szerintem ez akkor sem normális. Azt mondja, hogy mélyen alszik, éjszaka többször felkelti pisilni, így néha megelőzi a bajt, de van, hogy elkésik. Szerintem viszont lelki gondjai lehetnek, és szakemberhez kell fordulni. A kislány édesapja még kiskorában meghalt, apapótlék volt egy alkoholista közel 3 évig, de semmi egyéb, egyedül neveli az édesanya és hát elég fura körülmények között. A kislányról még annyit, hogy nagyon ki tudja mutatni a szeretetét, mindenki imádja, őszinte és nagyon okos. kitűnő tanuló.

2015. jan. 9. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad te is, hogy mitől... Pszichológusra lenne szüksége, de amíg az anyuka nem látja be a problémát, addig nem is fog megoldódni.
2015. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván minden esetet külön kell vizsgálni, de én is bepisiltem még sokszor 10évesen. ..aztán egyszer csak kinottem valamikor 11-12éves koromra..nálam valószínűleg szervi oka volt a dolognak, de tényleg kb. Egyik napról a másikra megszűnt a probléma,.
2015. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valami lelki trauma érhette valamikor
2015. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyet láttam a tv-ben. Hormonbaj volt. Gyógyszeres terápia után megoldódott! Vigye orvoshoz, később rosszabb lesz!
2015. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Fél .
2015. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szorongás miatt pisiltem be 9 éves koromig.

Vagy szervi, vagy lelki oka van, de mindenképp foglalkozni kell a dologgal.

2015. jan. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet szorongás is, viszont szervi vagy hormonális gond is, nem lehet mindent a lelkiekre fogni. Kivizsgálás kell.
2015. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet az önkielégítés egy formája is, amikor a pisi visszatartása és a combok összeszorítása izgatja és elélvezés után nem tudja tartani és bepisil. Így összekapcsolódhat az orgazmus és a bepisilés.
2015. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly lelki gondokra utalhat,ha az orvosi okot kizárták.De lehet ,nem véletlenül nem került sem orvoshoz,sem pszichológushoz eddig.Sok szülő mem hajlandó elismerni,ha baj van,mert akkor a saját felelősségük is felmerülne.Zaklatásnál is tipikus tünet.
2015. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kb 20 éves korig bepisiltem éjjel. Volt hogy napokon keresztül minden éjjel, máskor hónapokig nem. Felnőtt korra valahogy megszünt szerencsére. Vittek mindenféle kivizsgálásra, pszichológus is volt, sose találtak semmit. Én azt tudom javasolni, hogy ismerős ebbe ne üsse az orrát. Vagy legalábbis semmiképp se a gyerek előtt. Nekem legalábbis iszonyú kellemetlen lett volna ha más is tud róla a szűk családon és orvosokon kívül.
2016. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!