Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4.5 éves a kisfiam, kb 3-4...

4.5 éves a kisfiam, kb 3-4 hete elkezdett gyakrabban pisilni járni, mára odáig fejlesztette, hogy képes 5percenként, főleg elalvás előtt. Mit tegyek? Nincs felfázva nem fáj neki. volt már valaki ilyen helyzetben, olyan mintha direkt csinálná velem.

Figyelt kérdés

Az oviban kezdte aztán egyre sűrűbben itthon is csinálja,most már este elalvás előtt képes egy óra alatt 10-15ször is elmenni wv-re.. de ha épp olyanja van 5perc alatt 3szor.. minden cseppnél ingert érez.

sőt tegnap elkezdte azt is,hogy bepisilt a székre és maga köré,mondván,hogy ne keljen annyit kimenni. Ma megismételte... már azt hittem komolyan,hogy kikap miatta, egyszerűen már az agyamra megy. soha nem volt beteg , elméletileg semmi baja nincs..Anyám szerint ez egy tiltakozás,hogy felhívja magára a figyelmet,mert van egy kisöccse akit viszont nem szeret-vagyis állandóan bántja és ezt hangoztatja is.. az óvónők szerint is már nem kellene tudomást venni róla,mert szerintük is direkt csinálja.. de ma már pl lefeküdt elment 3szor pisilni és jött kb 4perc után,hogy bepisilt.. és tényleg volt is mennyiség a nadrágjában.. nem tudom elhinni,hogy 5percenként ennyi jöjjön...segítsetek kérlek, volt már valakinek hasonló szituja?

Amúgy 2.5 éves kora óta szobatiszta teljesen!

Nekem az unokatesóm volt ennyire pisilős ,de őt bántották is emiatt és felnőttként is állandóan a wc-re rohangál,nem akarom,hogy valami baja legyen pszihésen is emiatt..őt hordták pszihológushoz is annó,semmit nem ért--


2012. nov. 23. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "direkt csinálja". Valami lelki sérülés érhette. Pszichológushoz kellene vinni. Az, hogy az unokatesódnak semmit nem ért, mindegy, nyilván nem az az egyetlen pszichológus, akihez ő járt.
2012. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!