Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól lehet a...

Hány éves kortól lehet a gyerekeket szertornára iratni?

Figyelt kérdés

Debrecen érdekelne.

A lányom még tudom hogy kicsi hozzá 2 éves lesz, de nagyon aktiv minden nap ami nem baj, de érdekelne ha késôbb sem lesz nyugisabb gyerek hol és hány évesen lehetne elkezdenie tornázni.

Én is szertornáztam,bár nem sokáig de nagyon élveztem. A tesómat is beiratták anno mert Ő is elég aktiv gyerek volt.

Ha esetleg nem élvezné nem eröltetném természetesen, de egy próbát megérne. Vagy még az úszás ami érdekelne. Merre, mennyi idős kortól ajánlott Debrecenben?!


2016. ápr. 21. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrét szertorna vagy ritmikus tornára 4 éves kortól lehet járni. Ennek az az oka, hogy ok mar képesek végigcsinálni egy órát pisi kaki problémák nélkül es tudjak követni a tanár utasításait. A 4-5 évesek is pár evvel idősebbekkel vannak együtt, így problémás lenne az oktatás, ha jóval kisebbek is ott lennének.

A 4 év alattiakat inkább balettra szoktak íratni, az egy kicsit játékosabb ebben a korban, nem annyira kötött, es általában korosztály szerint vannak csoportokban.

2016. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szertorna meg a ritmukus gimnasztika is ugyan úgy érdekel.

A balett nem igazán vonzana nem ismerem annyira. Akkor mêg várunk, de mindenképp akarom hogy letudja vezetni a sok energiát.

Régen a KisTk-n volt Én oda jártam most van még nem tudod?

2016. ápr. 21. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:

En csak általában beszéltem ezekről, nem tudom Debrecenben hol van ilyesmi.

De a balett szerintem jo alap, még ha csak játékosan is tanuljak a kicsik. Később a tornán örülnek az edzők ha van nemi balett tudása a gyereknek, mert az minden torna/tánc alapja. A lányom 4 évesen kezdte a balettot, 5 évesen az Rg-t, de mellette ugyanúgy kell a balett is, ha komolyan, versenyszerűen szeretne csinálni.

2016. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!