Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, hogy egy kisfiú...

Mitől lehet, hogy egy kisfiú kedvenc színe a rózsaszín? Nem lányos szín?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100 éve még a fiúk színe volt a rózsaszín. A színek jelentését az emberek találták ki. Ő még nem tanulta meg ezeket a társított jelentéseket. Ennyi.
2016. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a színek nem nemhez kötöttek.
2016. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak az a kedvenc színe. Az alvósállata rózsaszín, szerintem azért (ő választotta az itthoni játékok közül kiskorában, a lánytestvére kapta valamikor). Voltak már érdekes reakciók felnőttektől, engem nagyon szórakoztatnak :).
2016. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ízlés. A rózsaszín is egy szín, bár ezt ifjan tagadtam (eszméletlenül utáltam a rózsaszínt, nem mintha most szeretném). A gyereknek akkor is tetszhet, ha ez a felnőttek jelenlegi elképzelései szerint lányos.
2016. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom mennyi idős az a fiú, de a kisgyerekek az élénk színeket jobban szeretik, ezért van hogy a fiúk is szeretik a rózsaszínt, tehát ha pl elétartassz egy zöld, sárga és rózsaszín színű szívószálat lehet hogy a rózsaszínt választja. Ez nem baj, kinövi majd, tudatosodik benne hogy azt inkább lányok választják ő pedig fiú. De ne vegyél rózsaszín ruhát vagy ilyesmi, csak ha néha olyanból rózsaszínt kér nem látok kivetni valót pl rózsaszín csomagolású innivaló nem nagy dolgokra gondolok vagy a fagyi is sokszor színre megy nálunk is és fiam van, de előszeretettel választ rózsaszínű fagyi gombócot csupán a szín élénksége. De már mondja ha valami rózsaszín, hogy az lányos és nekem is szokta mondani, hogy lányosat válasszak :)
2016. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a fiam elsős. Ő már ezen túl van, és nem is az élénkebb rózsaszínt szereti.
2016. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!