Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem tudom elviselni a...

Miért nem tudom elviselni a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés

A családban most elég sok a kisgyerek. Csak a hisztit,az ordibálást, a ricsajt hallom állandóan. Rosszindulatúak, agresszívek, semmi nem jó nekik. Hogy lehetnek ilyen energiavámpírok már azelőtt,hogy beszélni tudnának? Elegem van,és még rohanjak segíteni ha hisztiznek.. Bárhogy ugrálok,úgyse jó nekik semmi, csak bőgnek és verik magukat a földhöz. Hát hajrá.. Legalább jót röhögök.

12L



2016. ápr. 29. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Teis öszeverted magad?
2016. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert 12 éves vagy, nem is ajánlanám neked a szülést a te korodban :) 10 év múlva már más lesz a helyzet.
2016. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Én 10 áés, sőt mostmár 20év múlva sem tudom elviselni más gyerekei efféle viselkedését. Érdekes, mert nekem 3 van, imádom őket. Bár az enyémeim sose verik magukat a földhöz. Az agresszivitás sem jellemző, csírájában folytottam el a dolgot.
2016. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Féltékeny vagy, mi? :)

12 évesen te se vagy sokkal nagyobb.

2016. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem féltékenység meg fiatalság kérdése.

Nekem is van gyerekem (sajnos csak egy), imádom, viszont nagy általánosságban nem bírom elviselni más gyerekét, főleg ha agresszív, hisztis és rosszindulatú.

Bevallom, hogy amúgy sem nagyon érdekel más gyereke, persze vannak kivételek.

2016. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De hogy kell csírájában elfolytani a dolgot?
2016. ápr. 29. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezt felnőttnek kell megoldani, nem egy 12 évesnek, aki maga is kislány.
2016. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tájékoztatok mindenkit, hogy a fojtani szó pontos j-vel írandó. A súlyos helyesírási hiányosság pedig, akárcsak a 12 évesen történő hisztizés vagy a saját gyerekkel és nevelési képességekkel való bezzegelés, nem kifejezetten az intelligencia jele.
2016. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, senkit nem érdekel a műhisztiid, mellesleg a kioktatás mégannyira sem az intelligencia - inkább a mérhetetlen beképzeltség - jele!


Kérdező: NEM a te dolgod megoldani a hisztit, van anyja-apja a gyereknek.

Egyébként normális, hidd el, sokan a sajátjukat szeretik, a másétól meg plafonon vannak :)

2016. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!