Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnátok ha éjjel...

Mit csinálnátok ha éjjel keservesen sír a gyermek vigasztalhatatlanul és a férjetek nem bírja elviselni de ki sem akar menni aludni, ezért éjszaka nektek áll veszekedni?

Figyelt kérdés

Én kizavartam a közös szobánkból, megnyugodott a gyerekem , és azután mindenki aludt békésen.

Ilyenkor mindig a veszekedés tárgya hogy ugyan már nekem mi gondom van?

Jól tettem vagy sem?



2015. máj. 6. 09:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
például külön szobába tenném a gyereket, ahogy azt már az elején kellett volna.
2015. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
A férjem aludt tovább a hálószobában, én meg átmentem a gyerekhez a gyerekszobába.
2015. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek alszik a szomszed szobaban, mi meg a sajatunkban. Ha keservesen sir, akkor felvaltva atmegyunk es megvigasztaljuk. Ha neki allna veszekedni azert mert sir a gyerek akkor elgondolkodnek, hogy milyen szr alakhoz mentem felesegul, aki se ferfinak, se apanak nem mondhato..
2015. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
En sem a ferjem keltenem fel meg zavarnam ki, mikor o megy dolgozni reggel. En mennek at a masik szobaba a babaval es ha ez allando, akkor a baba a masik szobaban is aludna.
2015. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Én örülnék ha a férjem itthon töltené az éjszakákat, mert hogy ő akkor dolgozik...
2015. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A férjem is felébredt a gyereksírásra, és azért alszik egy szobában velünk mert így közel van és hamarabb megadom neki ami kell.

Közvetlen másik szoba nem mellettünk van mert az csak egy keskeny folyó só .

A férjemnek mondtam hogy menjen ki ha nem bírja elviselni a gyerek sírást, ő meg még jobban rám kiáltott a gyerek még jobban sírt.

Akkor jött a pánikolós aggodalma, kiabálva, hogy biztos van valami baja, biztos fáj valamilye, csinálj már vele valamit,.....De ő meg sem mozdulna hogy segítsen csaka szája jár.

Mondtam neki hogy menjen ki , nem akart csak veszekedett.

Aztán ki küldtem nagy nehezen kiment.

Mostanában ilyen jót még nem is aludtam mint az éjjel a férjem nélkül.

Végre nem arra ébredtünk fel hogy már megint horkol a férjem, megint csámcsog álmában, már megint forgolódik.

lehet külön kéne aludni.

2015. máj. 6. 09:41
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

"mert így közel van és hamarabb megadom neki ami kell. "


Álmában csámcsog, forgolódik, horkol? Jaaaaj te szegény! Igen, külön kéne aludnotok, mert neked plüss való nem férfi meg gyerek. Minek mentél hozzá ha ennyire utálod? Szegény férjed...

2015. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem utálom csak nem tudom kipihenni magam!

Egyébként számítottam negatív rosszindulatú megjegyzésekre is!

2015. máj. 6. 09:55
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
szakadj le a gyerekről legalább éjszaka!!!
2015. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szia!

én is a fiammal aludtam 1 szobában sokáig, mikor nagyobb lett még 1 ágyban is :)

míg újszülött volt el se tudtam képzelni, hogy másik szobában legyen.... szerintem neked is a másik szobában kéne aludnod a babával.(egy ideig biztos) vagy a férjed aludjon a másik szobában.

Szerintem se jó, hogy mind együtt vagytok. De látszik, hogy nem tud mit kezdeni a kicsivel (sajnos). Az én gyerekem apja is ilyen volt....mindig rám szólt, hogy sír...csináljak vele valamit :O

Mr nem vagyunk együtt.

Gyerek már nagy, és külön szobája van. Szóval a külön alvással sem lett gond a későbbiekben.

2015. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!