Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik cipő bírja a kismotoroz...

Melyik cipő bírja a kismotorozást?

Figyelt kérdés

Tudnátok cipő márkát ajánlani ami bírja a kismotorozást? A fiam 1 hónapja jár oviba, van ott egy icipici kismotor, persze a fiamnak csak az kell, de 1 nap alatt lehorzsolja a cipő orrát vele. Amíg itthon volt nem volt gond mert mindig vettem egy játszós cipőt amiben motorozott meg homokozott-sarazott, azt nem sajnáltuk, itthon az udvaron meg nem látta kutya sem hogy miben van.

1 hónap alatt már a 2. cipőt vettem neki de ennek is 1 nap után már lehorzsolta az orrát, kezd elegem lenni.

Nézegettem a ddstep cipőket, gumis az orruk ha jól látom, azok bírják vajon a strapát? Vagy tudtok olyat ajánlani ami nem kopik szar.rá 1-2 nap alatt?


2016. máj. 5. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Kb. 3-4000 forintért lehet kapni cipő védőt, ami tömör gumiból van és bármilyen cipőre rá lehet illeszteni. Nekünk csak az vált be.
2016. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vascipő :D vagy facipő :D


ha nem nagy a lába akkor vegyél cipővédőt, az bírja :) én 2 éve írtam ki egy kérdést, oviban nem tudtak mit tenni, nem tilthatták el a gyerekemet a kismotortól a kérésemre! 4 éves nagy lovak kismotoroztak...

végül úgy oldódott meg, hogy beírattam focizni, azóta az udvaron a focipályán van :)

2016. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
H&M-ben kaphato dorkok nekünk bevalltak.
2016. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oviban gondolom nem játszik a cipővédő, nálunk a DDStep bevált ilyen szempontból, jó magas a gumi elöl rajta. Mondjuk az én lányom cipőkímélően motorozik, de ha túl kicsi motoron megy, akkor húzza a lábát ő is. Téli cipőjén abszolút nem látszik a strapa, pedig nyúzta rendesen. Még a Pedipedek is jól bírták, azokon is jó masszív a gumi elöl-hátul.
2016. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DDstep bírja a kismotort :), de a sima tornacipő is jó. A sportcipőket ledaráják a betonon.
2016. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az egyik cipő pont h&m dorkó volt amit legyalúlt 1 hét alatt, pedig én is azt hittem hogy a dorkó magas gumirésze miatt kevésbé fog kopni a cipő.

Az oviban nagyon alacsony kismotor van, én nem is láttam még ilyen picike motort, a fiam meg nagy, 110 centi, már inkább biciklire érett, nem kismotorra.

2016. máj. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!