Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Supinált cipő - lábfájdalom?

Supinált cipő - lábfájdalom?

Figyelt kérdés
Kislányom 3.5 éves, orvosi javaslatra vettünk neki supinált cipőt, és mióta hordja, panaszkodik hogy fáj a térde, hol az egyiket mutatja hol a másikat. Ez lehet a cipőtől vagy valami más inkább? Köszi előre is a válaszokat!

2016. jan. 4. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinti vagy benti cipőnek? Az én lányom csak bentinek hordja, így mondta a doki, és azt is hozzátette, hogy otthonra NE, csak oviban, mert lehet, hogy fájni fog tőle a borkája vagy a térde.
2016. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ovis benti cipőnek vettük, de gondoltuk azért ne az oviban legyen a főpróba, úgyhogy kicsit itthon is ráadtuk.

Oviban volt ortopédiai vizsgálat, szóval mi a dokival nem is találkoztunk, csak a papíron írta hogy ilyen cipő hordása javasolt, de semmi más infónk nincs. Leírnád légyszi hogy miket mondott még a dokitok? Most eléggé alulinformáltnak érzem magam... Köszi szépen!

2016. jan. 4. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, mert ha csak bentinek van "előírva" akkor az nem véletlen! :) Szerintem nektek sem akkorra a probléma, hogy a nap 8-9 órájában rajta legyen, szóval nem tartom kizártnak, hogy többet árt, mint használ ilyen esetben. :) nincsmit. :)
2016. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok rákérdezni, hacsak nem az ovónéniktől, mert nem ismerem az orvost, sosem láttam, sosem beszéltem vele. Én gondoltam hogy ovis szandit veszek, mivel otthon zokniban szaladgál, nincs rajta cipő. Mint írtam, semmi sem volt a papíron csak a bokasüllyedés diagnózis és az hogy supinált cipő viselése ajánlott, de az hogy hány órát legyen rajta egy nap, vagy milyen súlyos a helyzet, semmi :(
2016. jan. 4. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is beszélj az óvónőkkel. Vagy vidd el másik orvoshoz, mert lehet hogy más cipő kell.
2016. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, és nekünk a doki a heti 2-3x-i mozgást javasolta még, nem szupinált cipőben.
2016. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, próbálok utánajárni.. Köszi szépen a válaszaidat! :)
2016. jan. 4. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el ortopédiára. Már azelőtt elvittem volna, hogy megvenném a szupinált cipőt egy sose látott orvos állítólagos javaslata alapján.
2016. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!