Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány pár azonos méretű tavaszi...

Hány pár azonos méretű tavaszi/Átmeneti cipője lesz gyermeketeknek idén? Mennyi szokott lenni azonos méretből és típusból?

Figyelt kérdés
Én eddig egy párat vettem. Most 2 és fél éves. Azon gondolkodom, hogy lehet, hogy 2 kéne, mert egy játszós meg egy amiben sétálni, boltba, orvoshoz lehetne vinni? Jó minőségűt és újat szoktam venni. 2 pár elég húzós volna. Vagy ha egyiket elkoptatta , akkor vegyem meg a következőt? Ez a kismotorozás miatt pár napon belül is megtörténhet......

2016. márc. 1. 23:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Hát igen amiből tènyleg jó minősègűt kell venni az a cipő sokak nem is tudjak milyen fontos.Tavaly 3 pár tavaszi volt neki azonos mèretű kettőt egyszerre vettem,mert nagyon tetszett .Idèn is biztos v 3-4 pár
2016. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
A kisfiamnak egy van egy szezonban, még soha nem ment tönkre. Motorozik, esik, fut, stb, ami kell. Jó minőségű szuplináltat hord. Pussz egy benti cipő az oviban.
2016. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én Superfittet szoktam venni. Tönkre menni nem szokott, csak csúnyán lekopik az orra a motorozástól. Ezért gondoltam, hogy 2 kéne esetleg....
2016. márc. 2. 01:24
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Amìg nem volt ovis addig 1 max 2 cipője volt méretenként. (Pl tavasszal kellett az edzőcipő,de néha màr a szandàl is) Miven nagyon gyorsan nőtt a fiam làba nem is volt értelme többet venni. Oviban viszont 3-5 cipője is volt màr méretenként. Ovis benti,kinti és itthoni benti,kinti plusz ünneplő. Tavasszal a benti ha jó volt akkor az lett a kinti, és szandit kapott bentinek,amiből meg nyàri lett később.


Érdemes jó minőségűt venni,ami nem mindig egyenlő a dràga màrkàssal sajnos. Pl kis méretben évek óta nem talàlok normàlis nike vagy adidas cipőt,csak azok a keménytalpú vackok vannak tizenixezezerért. Hiàba dràga meg ugye a màrka,az ugyanúgy nem tesz jót a gyerek làbànak.

2016. márc. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
1 pár cipöje ,van lányomnak ,szandálbol 2 pár egy kintre 1 bentre .
2016. márc. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy pár cipője van. Nem motorozik kint, így azzal nem tudja az orrát elkoptatni.
2016. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Most vásároltam neki egy számmal nagyobb cipőket az akciók miatt:

- 1 pár gumicsizma

- 1 pár vízálló csizma

- 1 pár edzőcipő

- 1 pár vászoncipő

- 1 pár szandál (azért, mert a gumicsizmával együtt így volt ingyenes a szállítás)

Nyárra ebből jó lesz a vászon- és az edzőcipő is, szandiból még kap egy párat és a bentieket is most fogja kinőni. Bölcsi miatt kell ennyi.

2016. márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Ketto szokott mindenbol lenni.

Telen azert, mert esetleg atazik, koszos lesz stb, igy ketto kell.

Sportcipobol is ketto van, szinten a motorozas, sarban pancsikolas stb miatt. Szandalbol harom, mert a benti cipoje is szandal.

2016. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
2 van, egy csajosabb szebb meg egy sportosabb.. A motorozáshoz vettem neki egy védőt kb 1000ft -ert tavaly is azt használta, tenyleg jo nem kopott le a cipője,
2016. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

1 szandi

1 átmeneti

Gumicsizma meg őszről maradt az nem kell

Sport cipő szintén ...

Esetleg ha latok valamit akkor veszek sok esetben kovetkezo evre ...pl most 50% akcioban volt teli csizma :-)

2016. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!