Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az egyik füle zsírosabb, mint...

Az egyik füle zsírosabb, mint a másik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy idétlenül hangzik, lehet hogy nincs is jelentősége, de az normális hogy a lányom egyik füle sokkal több zsírt termel mint a másik? Ezzel forduljak orvoshoz, vagy csak kinevetne?
2016. máj. 6. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiamé is. És megfázásnál szinte mindig be is gyullad a "zsírosabb". Úgyhogy azt mindig fülcseppezzük akkor.

Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de szerintem van.

Doki semmit nem szokott rá mondani, pedig amikor jobban van, akkor is megnézi mindkét fülét ugye, és akkor látja, hogy az egyik zsírosabb.

2016. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy most 3 éves.
2016. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak is így van, 21 hónapos, mindig is így volt a születésétől. És az az érdekes, hogy ugyan azon az oldalon az orrából is mindig több váladék jön amikor ki kell szívni mert beteg... Említettem egyszer az orvosnak (nem külön ezért beszéltem vele, hanem amúgy is nála voltunk valamiért), de semmi különöset nem mondott rá, kb. azt, hogy "aha, az nem baj..." vagy ilyesmit :D. De azért említsd meg te is a dokinak ha beszélsz vele, és kérlek írd meg ha Nektek mást mond, mert azóta is el szoktam gondolkodni rajta, hogy ez biztos nem jelent-e semmit..
2016. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen mindkét gyerekemnek így van, sőt nekem is. Ez nem betegség, attól, hogy kettő van belőle még nem működik egyformán. Ez minden szervnél így van :)
2016. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!