Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiúnak milyen játékot?

6 éves kisfiúnak milyen játékot?

Figyelt kérdés

10000 ft körüli összegről van szó, és csakis JÁTÉK jöhet szóba. Mit érdemes venni?

Első körben lego-ra gondoltam, de még nem igazán legózik. Persze ez még változhat.

Aztán... nem, nem gondoltam még semmi másra. Fogalmam sincs.


Fontos, hogy olyan legyen, ami tartósan használható, tehát ne nőjjön kki belőle 1-2 év múlva.

És nem legyen egy sokadik porfogó :o



2016. máj. 9. 13:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is 6 évesem van és

- a gördeszka jó ötlet, mert tudja használni, ha érdekli (az enyém 1,5 éve csinálja heti szinten kb. 2* és tényleg jó benne)

- rollerből van minőségi is, amit nem fog kinőni pár év múlva

az eddig felsoroltakon kívül:

- hot wheels autpályák kisautókkal (vannak kisautók darabra is és nagy pályák, meg egymással összeépíthető, bővíthető szettek)

- LOGICO/LÜK készségfejlesztő játékok (írtad, hogy ovis, ezek direkt nekik vannak kitalálva)

- playmobil nálunk nagy kedvenc- 10-15 eFt-ért már értelmes szettet lehet kapni


Társas/készségfejlesztő játékok:

Camelot junior

vagy általában a Smart Games játékok nagyon jók

(pl. hide and seek safari kiegészítő elemekkel vagy a traffic jam- főleg ha több kiegészítőt is veszel bőven elköltöd a keretedet)

2016. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

enyém 6,5 éves.

lego őrület van, 3 évesen kezdte "gyűjteni" a lego city készleteket, most már egy komplett városa van, imádja. most ferrari kamionra gyűjt, képes felporszívózni a szobájában csak hogy kapjon 20 Ft-ot :D


rollere van, nem hiszem, hogy ki fog nőni belőle, drágább, jó minőségűt vettünk 2 éve, ha ketten megyünk valahova gyalog akkor azt hozza, ugye a bicajjal túl gyors, szóval nagyon praktikus :)

focizik, így focilabdának mindig örül, de kasárlabdája is van, szeret apjával eljárni kosarazni.

van horgászbotja, az nem jött be, nem tud egy helyben ülni, úgyhogy nem is megy még horgászni, de lehet akinek te veszed nyugodtabb természetű :)


nagyon szereti az olyan társasokat amikben van pénz, most tanuljuk, így a gazdálkodj okosan, monopoly meg ezek nagyon jó szórakozás az egész családnak :)

távirányítós autói is vannak, na azok most csengenek le, pár hete nem vette elő őket.

most tollast szeretnék neki venni, szerintem már menne.


ami nekünk nincs de évek óta gondolkodom, az a várépítő. egy magyar pasi találta fel és készíti, neten lehet rendelni, nézd meg! ennyiből márkijön egy alap készlet :)

2016. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Focikapu, walkie-talkie, horgászbot.

A 6,5 éves fiam ezekre vágyik most.

2016. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam, leírom a végét: az összeg végül változott, alábecsültem :o

A gyerek kapott egy nagy lego-készletet, meg egy kisebb éppen "menő" csomagot.

Egyenlőre boldog tőle, szinte minden nap előkerül (arról nem is beszélve, hogy : azannya, de szeretek még mindig legózni!!! :))

2016. jún. 15. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!