Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok konkrét játékot 3...

Ajánlanátok konkrét játékot 3 éves kisfiunak a szulinapjára? Mivel szeret játszani a kisfiatok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mozgékony vagy babrálós tipus. Trambulin, lego, puzzle-k az én fiam ezzel játszik.
2015. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mozgékony, a játékaival nem nagyon játszik, ezért kérdezem, hogy más kisfiu mivel játszik, hátha találnék neki olyan játékot, amivel o is el tudna játszani.
2015. ápr. 17. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam júniusban lesz 3 éves, anyukámtól rollert kap (már ma megkapja elő szülinapi ajándékként, mert a kis barátjáéról alig bírom lekönyörögni). Ez biztos, a többit még nem tudjuk. Esetleg bicikli? Mi azt kapunk az unokatesóméktól, ezért nálunk kiesik, de az is jó lehet.
2015. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dia vetítő, legó
2015. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányom van, de totál uniszex ajándék szerintem: ő most kapott a 3. szülinapjára rollert egy hete. Imádjuk.
2015. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biciklink van, már megy vele 2 éves kora ota, inkább benti játékra gondoltam, mert kintre sok mindenunk van, csak bent nem találja fel magát.
2015. ápr. 17. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor főképp trambulin. Energia levezető, benti és nem foglal túl nagy helyet. Az én fiam még a thomas mozdony pályákkal szeret játszani.
2015. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Thomas mozdony pálya nem is rossz otlet, valami ilyesmire gondoltam, vagy valamilyen fejleszto játékra.
2015. ápr. 17. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Playmobil, valami fiús. Lovagos, rendőrös, űrhajós, kalózos, ami érdekli. Az a jó, ha sokféle figura van, akiknek lehet cserélgetni a haját, sapkáját, dolgokat a kezében, stb. Plusz lego minden mennyiségben. Persze mindegyikkel eleinte érdemes pár órát közösen játszani, hogy kedvet kapjon hozzá.

Nálunk most fél évig (3,5 éves a fiam) a piramis volt a menő. Mióta látott a neten egy playmobil piramisösszerakásos filmet, csapdákat, skorpiókat és piramisokat kell építeni mindenből. Bár mostanában tér át éppen az űrhajókra és droidokra, azt (rendes, nem duplo) legobol ezerféleképpen lehet építeni. Hároméves kora előtt meg a kalózok és a rendőrök voltak soron. Szóval lényeg szerintem a nagyfokú változatosság, variálhatóság, és eleinte a sok közös játék. Utána már feltalálja magát egyedül is.

2015. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!