Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beneveznéd ovis korú kislányod...

Beneveznéd ovis korú kislányod szépségversenyre? Miért/miért nem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Hát én biztosan nem, mert nem érdekel a dolog.

Amúgy egyszer nyaralás során voltam egy szépségversenyen gyerekeknek, mint néző. Én nem mondom, hogy ez mindig így van, ez csak az én személyes tapasztalatom, de azok a kislányok rettenetesen beképzeltek voltak. Belerúgott az egyik a másikba, mert ő a szebb és csúnyákkal nem beszél. Nem járok szépségversenyekre, ez volt életemben az első és utolsó.

2016. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg, ha lenne kedve hozzá, akkor igen, de csak ha játékos hozzáállással indulna neki. Mert akármennyire is szép, lehet, hogy nem végezne az élen, ezért erre felkészíteném amennyire lehet. De tartanék tőle, hogy nagy kudarcnak élné meg.
2016. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Magamtól nem jutna eszembe!

Nem szeretném hogy csalódás érje vagy hogy a sikerélmény miatt elszálljon magától.

Ha ő kérné, biztosan engedném, de nagyon odafigyelnék arra hogy hogy hat ki a dolog a jellemére..

2016. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem, szerintem nagyon szánalmasak ezek a dolgok, nem akarom ilyen piciként belenevelni, hogy a szépség ennyire fontos. Nagyobb korában ha maga akarja, akkor elvinném.
2016. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Bőven elég kritika fogja érni a testét amikor nagyobb lesz, nem kell már most elkezdeni lerombolni az önbizalmát. Én ezeket a versenyeket nagyon károsnak tartom, az az üzenete, hogy csak akkor vagy értékes, ha szép vagy, pedig a szépségen kívül sokkal fontosabb dolgok is vannak a világon. Nem akarnám, hogy a lányom azt gondolja, hogy csak akkor ér valamit ha szép.
2016. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
SOHA
2016. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem szorul szerintem ez indokolásra, hogy miért nem oké az egész szépség-kultusz.
2016. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Az én értékrendem szerint visszás olyan dologgal versenyezni, ami nem a mi érdemünk. Hát a szépség pont ilyen. Senki nem tehet arról, h milyen arcot, testet kapott. Értelmetlen kitüntetni valakit egy adottságért.


Versenyezzen magasugrásban, kislabdadobásban, kérdezz-felelekben, fejszámolásban, rajzolásban, szkanderozásban, fára mászásban, a lényeg, h a nyeremény az ő érdeme legyen.

2016. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

még valami:

a szépségverseny nekem egy kategória azzal, mintha versengeni kezdenének a gyerekek, h kinek van a legszebb szobája, kinek az apukája az erősebb, kinek a szülei gazdagabbak. És akkor lenne korona meg kitüntetés, ünneplés.

2016. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

SOHA.

Akinek több esze van egy szobanövénynél, annak ilyen eszébe sem jut.

2016. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!