Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti otthagynátok egy gyerekzsúr...

Ti otthagynátok egy gyerekzsúron az ovis gyereketeket néhány órára? Csak nekem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Meghívták az 5 éves kislányomat szülinapi zsúrra egy játszóházba. Én velemaradtam végig, de több anyuka csak úgy otthagyta a gyerekét, és a zsúr végén jöttek érte. Az egyik kisfiú 3 éves, a másik 4 éves volt. A többi gyerekkel ott voltak a szülők.

Nekem ez fura, én biztos nem hagynám ott. Azért nem érzem magam ősanyának, de az ünnepelt anyukájának így is elég feladata van egy ilyen zsúron, nem várhatom el, hogy az enyémre is figyeljen. Vagy én vagyok túl görcsös?

Ti mit gondoltok?


2016. febr. 27. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom az ünnepelt anyukája azért rendezi,mert tudja mivel jár.Egy-két szülő ottmarad önkéntesen figyelni,de ha 8 gyerek van,nem kell 8 anyuka egy gyerekzsúrba.Még ha picik lennének,de 3-4-5 évesek már óvodáskorúak.Én otthagynám,de megértem azt is,aki nem.
2016. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Ott.


Komolyan, ezért panaszkodik sok nő, hogy ő neki nincsen ideje magára, meg nincs élete, mert még akkor is ott ül és bámulja a gyereket, mikor a gyerek nélküle is tök jól érzi magát és a felügyelet is megoldott.

2016. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Én nem hagynám ott.
2016. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Simán otthagynám. Miért ne?
2016. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Egy játszóházban 5 évesen sem hagynám ott, nemhogy 3 évesen. Az ünnepelt anyukájának nyilván volt dolga, nem hiszem, hogy tudott több gyerekekre figyelni.
2016. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól érzi magát az elején, simán!

Keresztlányom 5 éves volt, amikor az első zsúrt szerveztük Neki. Anyukák jöttek, ott hagyták ránk kettőnkre (anyuka+én) a gyerekeket és kb. 2 óra múlva jöttek értük. Mind élvezte! Igaz, mi majd megdöglöttünk, de nem ez volt a lényeg! :)

A fiam 4 éves, ha látnám,hogy élvez egy ilyen bulit, simán otthagynám!

2016. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Nem hagynám ott én sem, amennyiben 3-4 éves.


Amúgy is elég ellenszenvesek a játszóházi zsúrok...

2016. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Amennyiben ezt előre megbeszélem a vendéglátó anyukával, és a gyerek is jól érzi magát nélkülem, miért ne?


Az oviban is két felnőttre vannak bízva egész nap. Egy zsúron több felnőtt van, és csak néhány óráról van szó.

2016. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen otthagynám,persze előre egyeztetnék az anyukával,hogy Ő hogy gondolta.
2016. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Én meg szoktam kérdezni, hogy szeretnék-e, hogy maradjak. Ált. senki sem szokta azt mondani, hogy ő nem figyel más gyerekére...

Amikor mi rendeztünk ilyen bulit, akkor is természetes volt, hogy úgy figyeltem minden gyerekre, mint a sajátomra. 2-3 órát ki lehet így bírni.


Anyukák, inkább örüljetek annak a kis szabadidőnek és használjátok ki, ha a gyereketek elvan nélkületek a barátaival!

2016. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!