Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha elváltatok és lány gyermeke...

Ha elváltatok és lány gyermeketek van, mi az amiben engedtétek hogy az új párotok segítsen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy még kicsi a gyerek, 5év alatti, mi az amiben segíthet az új (normális) társ és mi az ami annyira intim, hogy azt nem engednétek meg neki? Hol a határ?
2016. máj. 16. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nos, ha egyáltalán felmérés benned ilyen, akkor vagy betegesen aggódsz, vagy rossz párt valasztottal. A partnerem az az ember, aki apakent szereti a gyerekemet, ergo pont ugyanazokat a dolgokban segit, amiben a biológiai apa segítene
2016. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanabban segíthet, mintha fiú lenne. Igazából a gyereken múlik szerintem. Nem is értem, hogy egy 5 év alatti kisgyereknél miért nem mindegy a neme ilyen téren. Nekem fiam van, pont öt éves volt, amikor a férjem része lett az életünknek és összeköltöztünk. Néhány hónap elteltével ugyanúgy fürdette, törölte a fenekét, öltöztette reggelente, mint én. Ha lány lenne a gyerek, ugyanígy álltam volna hozzá. Ő nem tett különbséget, hol engem hívott, hol a férjemet, egy ötévesnek még édes mindegy, hogy fürdés közben látják-e, vagy sem. A férjemről meg sosem feltételeztem, hogy ráizgulna egy gyerek nemi szervére. Ha lányom lenne, akkor sem hinnék róla ilyesmit.
2016. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
~1-esnek igaza van. Az uj partnert ugyanugy apanak kellene tekintened. Az egyik bartnomet 3 eves kora ota neveli amostohaapja, es a baratnom ot tekinti apjanak, m a biologiai apjat nem is ismeri. Nagyon jo a kapcsolatuk, igazi apa-lanya viszony.
2016. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs még párom, tehát csak elméleti a kérdés. Kíváncsi voltam hogy mi az amit meg lehet/szabad engedni és mi az amit minden esetben jobb ha én. Csakhát jöhet közbe olyan dolgo, amikor elkél a segítség. A biológiai apja amúgy látogatja, nem szakadt meg a kapcsolatuk.
2016. máj. 16. 13:34
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Nekem ha lenne nem azért hogy újra csaladosat játszunk..minek.Egy teljesen más jellegű kapcsolatot építenék fel..vacsora színház stb de én személy szerint nem költöznek össze..Minek??!!Egy hülyét már megszivtam. ...elég volt..
2016. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
utolsó, hány éves vagy? van gyereked? ennyire megbántott a volt párod?
2016. máj. 16. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

35.

2 gyerekem van.(5 és 2 éves )

Igen ennyire!!

És ha majd újra megismerek valakit az nem azért lesz mert segítség kell a gyerekem kakis popijat kitorolni hanem mert jó együtt vele..jó programokat csinálni ketten.De a gyerekeim..ők más kérdés.

Lehet pontozni 👍👍👍👍

2016. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Egészséges felnőtt férfiben nem merül fel, hogy egy kislány szexuális gondolatokat váltson ki belőle.

2 éves lányom van, őt már pelenkázta, fürdette a fél család. Nagyapja, kamaszkorú unokatestvérei (fiú és leszbikus lány), a nagykorú nővére barátja, stb.

A nővér barátja mondta egyszer, hogy letörölgette, de úgy látja, hogy a szeméremajkak közé is mintha ment volna széklet, nézzem meg én, ő nem mer ott turkálni. De főleg azért nem, mert bizonytalan volt, hogy fájdalmat okoz-e ezzel.

Fiatal lány rokonok esetében is volt, hogy nem merték a nemiszervét megmosni, attól félve, hogy rosszul csinálják és fájni fog neki.


Sőt, az apja is nem egyszer kérdezte, hogy ott milyen erővel törölgethet neki, stb. Mondtam, hogy nagyjából úgy, mint egy felnőtt nőnek, mert lényegi eltérés nincs, maximum vékonyabb még a bőre, vagy könnyebben kiszárad, irritálódik a dörzsöléstől. Mondjuk ő a mai napig, ha széklet kerül bele, inkább beülteti a kádba és kiáztatja, kimossa, betörölgetni nem igazán mer.

2016. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Kölcsönösen lepontoztuk egymást😈😈😈😂😂😂😂😂evvaiii
2016. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy állítólag 35 vagy, úgy gondolkozol mint egy kis tini. Neked nem is társ kell, ha kell egyáltalán, hanem szexpartner. Nyilván lesz erre jelentkező. De normális, felnőtt ember párkapcsolatot akár, ahol mindent megoszt, jót és rosszat is. Még a kaki popsi törlését is, ha épp arról van szó. ...
2016. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!