Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha elváltatok és lány gyermeke...

Ha elváltatok és lány gyermeketek van, mi az amiben engedtétek hogy az új párotok segítsen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy még kicsi a gyerek, 5év alatti, mi az amiben segíthet az új (normális) társ és mi az ami annyira intim, hogy azt nem engednétek meg neki? Hol a határ?
2016. máj. 16. 12:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én nem szabadidő partnert szeretnék, hanem egy normális, rendes társat, akivel nemcsak színházba megyek, hanem mondjuk otthon közösen megfőzzük a vacsorát vagy megnézünk egy filmet, miközben a gyerekem is ott van. És nem apukát, mert a gyerekemnek van apja, aki foglalkozik vele. Azért tettem fel a kérdést, hogy együttélés esetén, adódhattan olyan pillanatok, amikor az új társnak lehet be kell segíteni a gyerek körül valamiben és kíváncsi voltam hogy ki mennyire engedi be ebbe a szférába az új férfit.
2016. máj. 16. 22:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy én min mentem keresztul? Lehet hogy xarabb helyzetben voltam, mint te. Sőt, szinte biztos vagyok benne. De egy emberből nem ítélek meg több milliót és azért, mert sikeresen kifogás egy gazembert a gyerekem apjának meg nem hiszem, hogy mind az lenne. Nekem nem csak szexpartnerre volt igényem, hanem társra. Ha neked nincs erre igénye, a te dolgod, de nehogy már az legyen a normális, hogy egy egyedülálló anya csak dugni akar/csak dugni jó.
2016. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

KÉRDEZŐ!


Ha valóban a társad lesz, akkor mindenbe bele kell engedni, pont úgy, mintha az apja lenne. Nálunk még a kezdet kezdetén le lettek helyezve az alapok: mindketten neveljük a gyereket és előtte sosem lesz vita. Ha egyikünk megtört valamit, az onnantól tilos, ha megengedett valamit, akkor azt lehet, akkor is, ha más a véleményünk a dologról. Majd megbeszeljuk ha a gyerek nincs ott és akkor esetleg megvaltoztatjuk a döntést.

Persze lehet úgy is, hogy az én gyerekem, én nevelem, de akkor nem kell semmilyen segítséget elvarni: nem kell hogy elhozza az ovibol, enni adjon neki, fizesse a villanyszamlat. Mindent vagy semmit, én azt gondolom.

2016. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Tartalmas emberi kapcsolat= összeköltözés?? Tovább kéne lépned...lenne mit fejlődni
2016. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon tartalmas nem lehet az a kapcsolat, amiben az egyik fél gyerekei nem szerepelnek és osszekoltizes se kerül szóba. Tinikent még oké, de felnőttként. ...
2016. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!