Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig jellemző a...

Hány éves korig jellemző a szeméremajkak összetapadása? 4és5 évesek. Lent folytatom

Figyelt kérdés
Nálunk a nagyobbnak még kiskorában volt egyszer,akkor orvoshoz vittük és rendbejött. Azóta én szoktam néha megnézni nekik, kb. 1-2 hetente, de a nagyobb már nem nagyon akarja engedni. Az oviba az orvos is volt,hogy megnézett Mindenkit. Meddig alakulhat ez ki? Mert nem lenne jó.

2016. máj. 21. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három lányom van. Mindegyiknek 3x kellett újra szétválasztani, de én sosem nézegettem, nem csoda, hogy nem "szeretik".

Abból lehet rájönni, hogy vagy a vizelet nem tud normálisan egy sugárban jönni ("kipisil a wc felett pl.), vagy pedig többször volt nálunk olyan, hogy a pisilés után 2-5 perccel a bugyiba megy egy-két csepp. (Ez azért van, mert az összetapadt hártya alá befolyik a pisi, ami a törlésnél nem jön ki onnan, viszont mozgás után kicseppen egy idő után)

Én ilyen esetekben néztem meg, és persze vittem is az orvoshoz.

5 éves kor volt a felső határ, utána már nem volt ez gond.

2016. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!