Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menjen vagy maradjon?

Menjen vagy maradjon?

Figyelt kérdés

A szokásos hét óra helyett hat előtt felkelt, mert bepisilt (kifolyt a pelenkából). Rögtön ébredés után tejet szokott kapni, most is így volt. Közben furcsán köhögött, eleinte azt hittem félrement a tej, mert beszélt is közben.

Hurutos, mély hangú köhögés. A hangulatára nem látom, hogy hatással lenne.


Hét után kevéssel el kellene indulnom dolgozni, vagy ha nem, akkor legkésőbb hétkor jelezni, hogy itthon maradok. A bölcsőde kicsit később is ráér az értesítéssel (fél kilencig), de ugye ha indulunk, akkor ő is jön.


Nem tudom, hogy mit gondoljak. Pár napig kicsit taknyos volt, tegnap az orra se folyt. Ma reggel meg ez a nem túl durva-gyakori, de mégis furcsa köhögés.


2016. máj. 24. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem maradt, mert beteg.
2016. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Maradt, mert nem volt egyértelmű az állapota. Az orvossal beszéltem, ő kikérdezés alapján egyelőre nátha jellegű enyhe megbetegedésre tippel, de kérte, hogy hívjam fel, ha bármi változna. Ha valami rosszabbodik, akkor kijön megnézni.

Egyelőre jó a hangulata, néha köhög egy keveset, inkább az orra folyik.

2016. máj. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!