Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » H and M-es online rendelés,...

H and M-es online rendelés, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék rövid ujjú egyberészes pizsamát rendelni. Ha a gyerek 80 cm, melyiket lenne érdemes megrendelni a 80ast vagy a 86os méretet? A h and m méretei egy picit nagyobbak, mint más ruhák, vagy tévedek? Ugye ez nyárra kellene, a melegebb napokra, tehát sokat addig már nem nő a gyerek.
2016. máj. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom h nagyobbak-e, en mindig itt vásárolok. Fiam szinten 80cm, 86-ost vettem neki, a nyaraláson ezt hordta mikor meleg volt éjszaka.


Nem volt slampos ;)

2016. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kisebbek a H&M-es ruhák, mint nagyobbak én azt tapasztalom. De a 80 cm gyerekre 86 cm-s ruhát rendelnék. Te hogy éreznéd magad egy pont passzos pizsamában? Nyilván nem túl kényelmesen. Az jó, ha kényelmes és nem szoritja sehol.
2016. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Scampnél például tényleg nagyobbak. De én is inkább a 86-ost rendelném a helyedben. 80 centire a 80-as feszül már. Főleg pizsiben, jobb a nagyobb.
2016. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86-ost venném meg egyértelműen.
2016. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, 86ost rendeltem:)
2016. máj. 25. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
86 méretet.
2016. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!