Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Ebay-ről szeretnék telefont...

Ha Ebay-ről szeretnék telefont vásárolni, mire kell odafigyelni? Honnan tudhatom, hogy itthon is működni fog, az én SIM kártyámmal?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy LG G3-ról lenne szó, és azt írják, hogy "unlocked", de nem vagyok biztos benne, hogy ez azt jelenti, amire gondolok.

Tapasztalatok?



2016. máj. 16. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Ebay-rol nem vasarolsz semmit. Az Ebay egy piacter, ezert pont annyira megbizhato, mint az eladok, akik ott arulnak. Draga holmit az ember nem veletlenul vesz boltban, vagy szemelyes atvetellel...


Az 'unlocked' telefon elvileg szolgaltatofuggetlent jelent, de a helyedben vigyaznek, mert ha illegalisan fuggetlenitett es esetleg az IMEI-szama feketelistas, hirtelen lesz egy eleg draga papirnehezeked.

2016. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az unlocked kártyafüggetlent jelent. Én magát a telefont nem venném onnan. Ha valami baja lenne, akkor kérdéses a garanciáztatás. Lehet, hogy olcsóbb, de hosszútávon jobban megéri megbízhatóbb helyről venni.
2016. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor itthon rendelem.
2016. máj. 17. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!