Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pinkpanda.hu VAGY Makeup...

Pinkpanda.hu VAGY Makeup plaza? Honnan érdemesebb rendelni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Én Iparfumeria-ról szoktam, az nagyon jó oldal. Rengeteg márka, akciók, stb.

Most rendeletem a Pinkpanda-ról, ezzel sincs semmi gond, olcsó, de nincs akkora választék. Plusz ezeket a márkákat nem is igazán ismerem, van amelyikről még soha nem hallottam.

Makeupplazaról még nem rendeltem, de ahogy elnézem, nem is fogok, 4 db alapozó van összesen és egyik márkáról sem hallottam még.

2016. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam a makeup-ból rendelni, és meg vagyok vele elégedve. Hamar kiszállítják, eddig ne volt problémám velük. Nem tudom miről beszél az első, egyáltalán nem csak 4 féle alapozó van.
2016. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rámentem az oldalukra, arra, hogy alapozó és komolyan 4-et írt csak ki. :/
2016. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Makeup Plazát favorizálom minden szempontból.
2016. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem a Makeupplaza, legalábbis én mindig onnan rendelek. Valahogy szimpatikusabbak, nincs rá egyéb extra magyarázatom. Telefonban is nagyon kedvesek, segítőkészek. Gyors a kiszállítás, nagyon jó a csomagolás. Mivel beváltak, ezért nem szívesen változtatok.


Nem értem honnan veszed, hogy 4 alapozójuk van? Magyarországon szerintem nekik van a legnagyobb kínálatuk. Elkezdtem megszámolni az alapozók db számát :)) 150-nél abbahagytam (színeket is 1-nek vettem) Szóval szerintem nagyon benézted. Több 1000 termékük van.

Lehet nem tekerted le a képernyőt vagy rosszul kerestél.


Van egy tök jó keresőjük bal oldalon: ARC ezen belül alapozók. Ha erre rákattintasz, akkor kiadja az összes márka összes alapozóját. Remélem tudtam segíteni a válaszommal.

2016. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!