Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Margit-szigeten szokott...

A Margit-szigeten szokott lenni gyereknapi program?

Figyelt kérdés
Programajánlókban nem találok semmit, elég gyanús, hogy semmi se lenne... Van esetleg köztetek olyan, aki oda szokott menni gyereknapon?

2016. máj. 26. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
én idén nem látok programot (tavaly még voltunk szabadtéri bábszínházban meg ilyesmiken). de nézd, ez egy jó cikk programokról a városban: [link]
2016. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hm, ezek szerint működik a szökőkút? Még az átadás óta egyszer sem működött, ahányszor mi ott voltunk....

A gyermekvasút is óriási kedvenc, de biztos csillióan lesznek, úgy meg pont utálatossá válik az egész.


Nagyon klassz a cikk és a kapcsolódó cikkek is, köszi!!!

2016. máj. 26. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:

margit szigeten nem tudom, de itt van mellette a hajógyári, minden évben egy hónapig van gyereknap :)


[link]

2016. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen a szökőkút működik, hétvégén voltunk, de a 4 éves lányom félt tőle :-/
2016. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 3. írt a Gyereksziget, azon is évről évre egyre többen vannak. És emiatt egyre jobban utálatossá válik. Rövid időn belül idegroncs lesz tőle az ember. Minden játéknál egy csomót várni és elviselni a tolakodó-lökdösődő tömeget, közben sok esetben a tűző napon ácsorogni... A tavalyin én annyira kiakadtam, hogy eldöntöttem, hogy soha többé nem megyünk. Annyira borzalmas volt, hogy még a fiam is közölte, hogy inkább menjünk haza.
2016. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok, igen, mukodik. Ujlipotban a szokokut magassagaban lakunk. Nyaron nem lehet ablakot nyitni, mert vagy Tarlos best of vagy Vuk jon a Duna felol:D
2016. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aszta :D Meg a Miki Manó :D
2016. máj. 27. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!