Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy kisgyerek nem áll...

Ha egy kisgyerek nem áll nyugodtan egy helyben az minek a jele lehet?

Figyelt kérdés
Pl suli után a buszmegállóban, amikor járkálnak fel-alá, lábukat mozgatják... stb
2016. máj. 28. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Annak a jele hogy gyerek.
2016. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Hogy egészséges???
2016. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik?
2016. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mozgott eleget
2016. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár, hiperaktív is lehet, vagy éppen amit eddig írtak.


Én 23vagyok és a mai napig ha várnom kell akkor jár a lábam. Ha ülök, fekszek egy idő után szintén jár a lábam. De ha dolgozom ill. csinálok otthon valamit és éppen 1 helyben állok, akkor is hol így jol úgy jár a lábamm vagy csak egyikröl a másikra dölök. Van hogy ha gyerek van nálam akkor ringatom lábból nem törzsből.


Embere válogatja ki miért csinálja. Én szimplán kiskoromban is izgőmozgó voltam, ez bennem maradt de már egyre kevesebbet csinálom.

2016. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészséges gyereknek lételeme a mozgás. Miután egész délelőtt természetellenesen arra kényszerítik, hogy 45 perceket üljön csendben és mozdulatlanul a padban (és még figyeljen is), közben a szünetekben is állandóan rászólnak, hogy ne rohangáljon a folyosón, így nem csoda, hogy kiszabadulva a kínzókamrából bepótolja az elmaradt mozgást.
2016. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem annak a jele h nem szobor?

Nanana nyertem?😃

2016. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!