Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Eddig nyugodtan alvó kisgyerek...

Eddig nyugodtan alvó kisgyerek már harmadszorra sír fel. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Ma kapott Bexserot. Tippeltünk arra, hogy esetleg az oltás helye fáj, de ha megnyomkodjuk, nem rántja el, nem sír.

Amint kihozzuk, azonnal jókedvű.

Láza nincs, még hőemelkedése sem.


Mivel kint nem sír és nem találtunk semmilyen egyéb tünetet, ügyeletet nem hívnék fel ennyivel, szerintem ki is röhögnének.

Bármilyen tipp, hogy hogyan lehetne elaltatni, vagy miért sírhat?


2016. jan. 12. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy a társaságotokra vágyik. Hagyd, majd ha álmos lesz úgyis elalszik.
2016. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A társaságunkkal nincs baj, csak holnap bölcsőde és tartok tőle, hogy nem fogja kialudni magát, mert kicsivel 7 után kelnie kell.


Eddig az volt jellemző, hogy letettük este 6-7 között, mindenféle rituálé nélkül, kijöttünk. Ő pedig reggelig durmolt.


Lekopogom, már 20 perce csend van, talán nem kel fel többször. A keserves sírást nemt udtam hova tenni, főleg amiatt, hogy amint kihoztuk, megszűnt.

2016. jan. 12. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet rosszat almodik. Rossz emlek ez a nap. Nem tudja feldolgozni. Ha sir vedd fel, probald megnyugtatni sotetben, szavak nelkul, ha nyugott akkor tedd le es menj ki.
2016. jan. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!