Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Labda elkapása, hány éves kortól?

Labda elkapása, hány éves kortól?

Figyelt kérdés
Egy 10cm-es labdát a kezétől max 10 cm távolságra dobva, hány éves kortól lehet elvárni, hogy kapjon utána? Mert csak a kezét tartja, hogy pontosan beledobjam.
2016. máj. 29. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem tudom mikortól, de gyermekem 2 éves korától kap utána úgy, hogy el is kapja, ha pontosan dobom, szóval nem a gyerek mellé véletlen.

Mi anno kb fél méterről gyakoroltuk(tsmt tornán)(szerintem nagyon közelről nem jo, mert ugy tul hirtelen kellene elkapni) és én kissé leengedett labdával próbálkoztam szigoruan kerülve hogy ne csapodjon le kudarcélményként, míg nem megy.tehát nem drámáztam soha azon ha nem sikerül es nem is erőltettem ujra es ujracsak ugy lazán ha néha eszembe jutott.

2016. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az erre használatos labdánk átmérője kb 20 centi hogy ölelve el tudja kapni.az a tipikus piros es fehér pöttyös labda csak kissé leeresztve.ami pont kaphato a 100-as boltokban.nem kell sok es már nem kemény pattanos :)

A gyermeknek az is vicces hogy földre esésnél ugy lehuppan a labda ahelyett hogy pattogna :D

2016. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!