Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy kezelitek 2 éves...

Ti hogy kezelitek 2 éves korban a szófogadatlanságot?

Figyelt kérdés
Most 2 éves a lànyom. Nagyon jó gyerek, semmi baj nem volt vele eddig. Mostanàba kezdett el akaratosabb, ès szófogadatlanabb lenni. A leülök vele megbeszélni nem hasznàl, persze mindig megcsinálom, mikor szófogadatlan utána kiküldöm a szobàból. Kinek mi vált be ebben a korban? Tapasztalatokra lennék kívàncsi. Köszi

2016. jún. 2. 19:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én fiam is lassan 2 éves és a legnagyobb problémám hogy nem áll meg többszöri figyelmeztetésre sem. Volt olyan hogy az őrangyala mentette meg attól hogy elcsapja az autó.. ma is szóltam neki álljon meg a bicajjal de nem ha futottam felé annál gyorsabba ment vele majd levágta és szalad az úttest irányába. :/ és ez nem az első eset. Fenekére csaptam tudom nem kellett volna de inkább ő sírjon mint én... Mi lenne jó tegyem babakocsiba de akkor sosemfárad el sosem tanul meg közlekedni. Olyan nehéz.. én is elmagyarázom neki miért nem szabad mi lesz a következménye a tettének 2 percig meg is érti na de utána minden megy tovább.. sokszor süket fülekre találok nála :/
2016. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!