Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adnátok kb. egy hete...

Mit adnátok kb. egy hete tartó hasmenésre egy 2 éves kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Olyan szer kellene, ami enyhe, mert a kisfiam még sosem kapott semmilyen gyógyszert, és nem akarok elsőként drasztikus dolgot adni. Normaflore megfelelő szerintetek, vagy tudtok más hasonlót?
2010. ápr. 11. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a normaflore az jó.plusz adjál neki banánt,almát.
2010. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Doki látta a kicsit? Egy hét hosszú idő, ki is száradhat.
2010. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy hete tartó hasmenéssel már réges régen orvoshoz kellett volna fordulni, nem szabadott volna egy hétig várni. Már a 3. nap az orvosnál kellett volna lenni. Ez a hasmenés ami egy hete tart, nem fog egyszerűen elmúlni, súlyos okai lehetnek. Ne azon gondolkodj, hogy mennyire drasztikus lenne neki a gyógyszert mert már eleve felelőtlenség volt ennyit várni a kérdéssel, örülj neki, hogy nem száradt ki és nem került kórházba. Normaflore-tól nem múlik el a hasmenés, az nem arra van. Minimum egy széntablettával kéne kezdeni.
2010. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is orvoshoz vinném.

Egyébként főtt krumpli, répa rizs keksz és valami hasfogó, nálunk normaflore-t kapott helyre tette a gyomrát és a hasmenés is megszűnt.

2010. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de eddig mit adtál? Kis diéta sok folyadék Normaflora, Smecta ha elfogadja és ORVOS!!!
2010. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem kell rögtön leugatni a kérdezőt, nem tudjátok, volt-e orvosnál... az én fiamnak 3 hétig volt hasmenése, hetente látta orvos, mégis volt!

a normaflore-ral vigyázz, ha 10-15 napnál tovább kapja, attól is lehet hasmenése. Próbáld meg lokalizálni, mitől lehet hasmenése (ha nem vírus). Az én fiamnak a kivitől és a mandarintól volt.

Én nem adtam neki tejet és "száraz" dolgokat evett: kekszet, pufit, ropit. Nem szoktam ilyen szarokkal etetni, de akkor nem volt más. Kapott almát, banánt, vajas kenyeret, babapiskótát. Folyamatosan előtte volt a kaja mint a nassolni való, nem ültünk le enni mint rendesen, egész nap csak rágcsált. Remélem hamar túl lesz rajta a babád.

2010. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Smecta por! Nekem a fiamnál (2 éves) a normaflor semmit se használt. A smecta fertőtleníti a beleket.

Nagyon jó cucc. Ráadásul már vanília ízű (korábban csak homok íze volt ).

2010. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Smecta!! Én is erre esküszöm, bevált a fiamnál!!
2010. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos ötleteket!

Azóta már elmúlt magától a hasmenés, pont amikor a Normaflore-t akartam már adni. De feljegyzem az ötleteket, mert máskor is hasznos lehet.

Dokival telefonon beszéltünk még pár napja, annyit mondott, hogy sok-sok folyadék és várjunk, hátha elmúlik magától a hasmenés, ha nem akkor később jelentkezzünk.

2010. ápr. 12. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
A smecta egy nagy szar.
2018. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!