Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves fiú gyakran egyedül...

7 éves fiú gyakran egyedül sétálok körbe-körbe és magában beszél. Itthon is, rokonoknál is és az iskolában is. Normális? Mit lehet tenni? Kinövi?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 21:48
 1/10 anonim válasza:
51%
Szerintem az a nem normális, ha valaki nem beszél magában, hanem csak másokra koncentrál.
2016. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam: egyedül SÉTÁL és közben beszél magában
2016. jún. 4. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy nem normális, és éppezért nem is növi ki. Már hamarabb kellett volna foglalkozni vele és pszichológushoz vinni, illetve az ő javaslata alapján pszichiáterhez vagy neurológushoz.
2016. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Odáig még nem jutottál, hogy megkérdezd tőle, hogy miért csinálja?
2016. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne lene normális én 13eves vagyok és mindig beszélek magamal pedig van kivel beszélnem mindig elképzelek valakit meletem és hangosan beszélek vele .
2016. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

utolsó

akkor te veled sincs minden rendben :)

2016. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
en is szoktam beszelni magamban , mintha valakinek magyaraznak valamit .. :)))) szoval nem vagyok beteg , csak foleg mikor ideges vagyok akkor beszelek....
2016. jún. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kb 8 éves koromig én is beszéltem magamban, azután hogy piszkáltak miatta az osztálytársak, leszoktam róla. Bár aztán piszkáltak mással - fura gyerek voltam :D

Amúgy diplomás felnőtt nő vagyok jó állással, szóval normális, kicsit introvertált ember lett belőlem.

Nem biztos hogy kell emiatt aggódnod, ha egyébként értelmes, kommunikatív a gyerek. Talán csak így tud a saját gondolataiban elmélyedni. (Én például ezért beszéltem magamban, mert ha nem "motyogtam" összekuszálódtak a gondolataim és ez segített koncentrálni.) Szerintem majd kinövi. :)

2016. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
én elvinném orvoshoz
2016. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hm pont mint én... most 30 vagyok tobbet nm irok hfghhfhhvjuzhhn
2018. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!