Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben strandolhat egy 5-6...

Miben strandolhat egy 5-6 éves kislány?

Figyelt kérdés
úgy értem mit adnátok rá? kétrészest,egyrészest,vagy csak bugyit? vagy ha kint vagytok a parton esetleg hagyjátok meztelenül?

2016. jún. 6. 16:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen egyrészes van, mert az csajos, de alapvetően nincs bajom a kétrészessel vagy a sima fürdőbugyival sem. Meztelenül viszont még egy 1-2 évest sem hagynék, nem hogy egy ilyen nagy lányt.
2016. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül biztos nem hagynàm,azt kb 2-3 évesen kinövi szerintem.

Egybe vagy külön fürdőruci,ami neki kényelmes.


Bàr ez a csalàdi meztelenkedéstől és a helytől is függ. Én viszolygok a meztelenségtől ìgy ezért adnék rà alsó felsőt is udvari pocsihoz is 3 év felett.

3 év felett màr közösségbe jàr ott sem meztelenkedünk a strandon/oviban pancsolàsnàl. Ennyi.


Ha meztelenkedés pàrti lennék strandon azért bugyit mégis adnék rà,hogy ne üljön bele minden koszba, az legalàbb valamennyit kiszűr belőle.

Amúgy meg ami neked szimpatikus,làttam màr ezt is azt is.

2016. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Egyrészes mindenképpen. Mert a kétrészesnél simán leveheti a felsőt (jogosan mivel nincs is melle), viszont én meg nem szeretném, hogy a pedofilok rá csorgassák a nyálukat. Meztelenül? Na, azt semmiképpen.
2016. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül soha, sehol, max. itthon lehetne, de nem akar.


Bugyi, fürdőruha, bikini.

2016. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül nem


Az enyémek kisebbek 3 évesek, egyelőre fürdőbugyijuk van, fodros csajos, elégettek vele:)


5-6 évesen én még szívem szerint fürdőbugyit adnék csak rájuk, viszont ha igényelni fogják az egyrészest vagy a bikinit kaphatnak azt. Ezekből pedig inkább a bikinit venném, de nyilván az ő igényeiket fogom figyelembe venni.

2016. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészes, vagy bikini, bármelyik jó.
2016. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
3,5 eves a lanyom egyberszes csini csajos van neki, szereti:) Meztelenül soha sehol, max itthon
2016. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Kövezettek meg, de nem értem. Minek bikinifelső, ha nincs mit eltakarni vele?

Annyi értelmét látom, mintha melltartót venne fel a póló alá, mert "nőknél az a szokás".

2016. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőruhában, van bőven mindenféle gyerekeknek is, bikini vagy bármi. Amilyet ő szeretne. Meztelenül semmiképp.
2016. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Bugyi mindenképp, és megkérdezném tőle hogy szeretne-e egyrészest. A bikininek nem látom értelmét, úgyis csak csúszkálna, nem is figyelne rá oda. Szóval bugyi vagy egyrészes.
2016. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!