Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zuhanykabinban hogy oldjátok...

Zuhanykabinban hogy oldjátok meg a kisgyerekek fürdetését?

Figyelt kérdés
Szeret pancsikolni a lányunk, de költözünk, s ott zuhanyzó van. Van ötlet, mit lehetne csinálni,hogy ott is tudjon fürdeni?
2016. jún. 7. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy ovális nagy lavort vettünk igen mély is pont keresztbe befér akkora. Szereti a fiam .
2016. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi! én is gondolkodtam dézsában, lavórban. hol lehet olyan nagyot venni? mekkora a tiétek?
2016. jún. 7. 08:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Mekkora gyerek? A csecsemőt a feleségem a karjában tartva fürdeti (leül vele a földre), a nagyobbal meg én fürdöm úgy 1 éves kora óta a zuhany alatt. Amióta járni tud, azóta nem gond a zuhanyozás.
2016. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az én fiam még mindig ordit a zuhanytol...pedig már lassan 2 éves.

ugyhogy nálunk is egy nagyobb fajta kád lett betéve furdetéshez. (kulfoldon élunk, itt vettuk)

2016. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Mi is egy nagy dézsàt vettünk, magasabb is mint a babakád volt. De csak egy hónapig hasznàltuk. Eladó, ha gondolod... Egyébként Vàcon vettük a nagyàruhàzban.
2016. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beleraktuk a babakádját.
2016. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bella169 ***** válasza:

Nekünk is csak zuhany fér be a főnkbe.

Mi lecserltük a zuhanytálcát mélyítettre, így olyan mint egy mini sarokkád. A kislányunk nagyon szereti.


Így néz ki:

[link]

2016. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

bella 69 én is gondolkodtam ezen is, mert anyósnál is ilyen van.

2,5 éves amúgy és imád a vízben pancsizni, játszani, amit ugye zuhany közben nem lehet.


a dézsáról küldenél fotót?

2016. jún. 7. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém (2 éves) akár 20 percig és képes a zuhany alatt játszani és ordítás van, amikor kiveszem.
2016. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Szia! Ha a fotót tőlem kéred, akkor küldd el légyszi privátban az emailcímedet, mert telefonról csak oda tudok képet küldeni. Le is mérem majd.
2016. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!