Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekek mellett milyen...

Kisgyerekek mellett milyen ünnepi ebédet főztök 10-15 fős vendégség esetén?

Figyelt kérdés

1 és 3 évesek a gyerekek, és olyan ételeket szeretnék készíteni, amiket előző nap meg lehet csinálni (vagy majdnem készre készíteni), mert aznap biztos nem tudnék mellettük délig mindennel elkészülni.

Nagyon várom a válaszokat!



2015. dec. 24. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre megsütnék két kacsát. Köretnek zöldséges rizs vagy krumplipüré. Hozzá kompót. Torta a cukrászdából. Ha valaki ennél többet vár el tőled, az egyen otthon.
2015. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Mi húsos palacsintát csináltunk rántva, tartárral rizzsel, sztem ezt a munkafolyamatot ketté lehet osztani, h esetleg már csak panírozni, kisütni kelljen hnap.
2015. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Előző nap megcsinálnám a majonézes krumplisalátát esetleg rizst, ami jó másnap is. Aznap kacsa vagy csirke be a sutobe, reggel felraknam a huslevest 8 kor. Az tuti kesz van delig. Elozo nap paniroznek be husokat, amit cdak kisutnek. Szerintem meg lehet oldani. Koret aznsp mdg estleg krumplipure. Hogy tobb fele legyen elozo nap elkeszitenek sertesporkoltet az is teljesen friss meg masnap.
2015. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Töltött káposzta,előző nap be kell tölteni,az nap meg csak meg kell főzni... Én ezt így csináltam. Kacsa bepácol előző esta azap meg megsütni
2015. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Halászlé, húsleves.

Sült hal, csípős csirkeszarnyak, fasírt.

Rizs. Sült krumpli.

Mákos guba, beigli.

2015. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!