Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit sportol a 4-5 éves gyermeked?

Mit sportol a 4-5 éves gyermeked?

Figyelt kérdés

Egy héten hány edzése van?

Szereti csinálni vagy látszik rajta, hogy csak "ideig - óráig" fogja tovább csinálni?

Ő választotta a sportot, te (szülők) vagy közösen?


2016. jún. 15. 11:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Heti 1x úszik. Heti 1x néptánc van. Az úszást fontosnak tartom a víziztonság kialakulása miatt. Szeretnék később még egy tornát (rg, szertorna). 5 éves lány
2016. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Néptáncot kipróbálta, mert érdekelte, tetszik neki. Másfél éve jár. Az úszást én találtam ki, de ezt is nagyon szereti. 1 eve jár. :)
2016. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Bázisugrik az asztalról és az idegeimen táncol.


Ősztől úszni fog tanulni és táncra is fogom járatni. Én választom, majd ha nagyobb lesz magának is választhat. Mindenképpen olyan foglalkozásokat akartam, amik kellően lefárasztják. Emellett szerintem az úszás és a tánc olyan alap dolgok, mint a járás vagy a beszéd, mindenkinek tudni kéne.

2016. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Úszik. Heti 4-szer. Ő keveselli, annyira szereti. Én választottam. Fontosnak tartottam, hogy mire iskolába kerül megtanuljon úszni. Kicsit hamarabb sikerült és kissé nagyobb a lelkesedés, mint vártam, de nem baj.
2016. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

5 évesen judora kezdett járni. aztán sajnos nem vettük észre, hogy egy másik kisfiúval volt egy összetűzése, beteg lett, majd az edző is, és mire újra "munkába" álltunk, már félt attól a másik kisfiútól.

imádta az edzést és az edzőt, de minden elindulás rettegéssel telt, hogy mi lesz, ha odamegy x hozzá, ha x játszani akar vele, ha x megint mellé ül, stb... ugye rászólok, ugye vigyázok rá, ha x ott volt, nem akart beállni, ha x nem volt ott, nem akart beállni, mert mi van, ha csak késik... és én végül meguntam ezt az örökös rettegést, hogy a gyerekem az imádott és várt edzés előtt szemlesütve áll elém azzal, hogy neki ma nincs kedve, de csak ma, holnap már megy...


na, szóval csak ideig-óráig csinálta, és én választottam, mert nem volt nagyon más lehetőség, itt meg ismertem embert.


heti 2 edzés van amúgy a kicsiknek, mifelénk mindenből: judo, karate, birkózás, úszás, foci...

szeptembertől a focit próbáljuk meg, hátha az jobb lesz.

2016. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

még az úsztást is megpróbáljuk nagycsoportban. mire vége az ovinak, szeretném, ha már nem csak a karúszó tartaná fent a Dunában :D

2016. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
4 éves lány, heti 1x tornázik. Ősztől úszni fog járni az oviban és karatézik majd hetente 1x. Úszni már menne, a tesója karatézik, oda is szeretne már menni, a tornát mi választottuk, oda tökéletes az alkata.
2016. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Anya idegein versenytáncol. Jövőre karatéra fogom íratni.
2016. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Meg csak 2 evesek, ugyh uszni visszuk oket (ikrek). De ha betoltik a 3 evet, akkor mindkettot szertornara szeretnem elvinni, m mar most nagyon latszik rajtuk, h ez megfelelo sport lenne nekik. Aztan persze, ha nem fogjak szeretni, akkor kiprobalunk majd vmi mast :)
2016. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ősztől én is tervezem az úszást, csak úgy vagyok vele, hogy körbe érdeklődöm már, hogy egy ekkora korú gyerkőc mégis mit sportol. Főleg amiatt, mert több rokontól megkaptam, hogy miért nem a gyerek dönti el, hogy mit szeretne mozogni?!

Konkrétan a lányom lovagolni és golfozni szeretne. Most ez a favorit nála, mert pár hete külföldön voltunk 2 hetet, ahol mindennap lehetett lovagolni és golfozni.

Még nem vagyok milliomos, pedig már gyúrok rá .. :)

Nép táncol ő is, vagy valami hasonló.. én inkább bohóckodásnak hívom, mert az minden csak nem igazán nép tánc az oviba.

Havi 2ezerért rohangálnak meg kergetőznek népi zenére.

Jövőre szerintem már ez nem fogja érdekleni. Most sem nagyon akart menni sokszor táncolni.

2016. jún. 15. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!