Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekmedencébe ti münden...

Gyerekmedencébe ti münden lkalűm után cserélitek a vizet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 13:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a tableten félre nyomtam. Szóval minden alkalommal cserélitek a vizet?
2016. jún. 22. 13:49
 2/7 anonim ***** válasza:
mekkora? pancsi medencében cseréltem minden alkalom után, de ezt a nagyobbat ami ilyen kisebb családi (780literes,de félig töltjük fel mert úgy még magas lenne) ezt nem,nyilván nem fogom naponta-kétnaponta cserélni a 400liter vízet,de le van takarva mikor nem használjuk,és hálóval kiszedem ha belemegy valami,figyelek,hogy koszos lábbal nincs bemenetel stb, így kihúzza egy db-ig,de legalább kéthetente akkor is kell teljes vízcsere :-(
2016. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez pancsolónak minősül d én is ülve kényelmesen elférek benne. Csak azon gondolkodtam hogy pl 2-3 naponta elég lenne e a csere. Több mnt 100 l víz van benne
2016. jún. 22. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
igen.volt nagy medence is,de nem volt higiénikus még a klór tabletta után sem.Kapott egy kisebb pancsolót,abban naponta cseréltem a vizet.
2016. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is naponta szoktam, vagyis mikor megy mert nem mindennap fürdik kint. Nem olyan nagy medi, ilyen pancsolos.
2016. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is leengetem belöle a vizet. Holnap nem leszünk itthon így ne álljon benne a víz.
2016. jún. 22. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyerekeimnek még pancsoló medencéjük van, egy használat után kiöntöm belőle a vizet mert hiába figyelünk, hiába a tiszta teraszon vannak benne, mindig tele lesz fűszállal, homok maradvánnyal, bogarakkal. Én inkább mindig csak az aljára öntök vizet, fele meleg, fele hideg, így nem sajnálom ha ki kell önteni.
2016. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!