Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő mire elfelejti a...

Mennyi idő mire elfelejti a cumisüveget? Mennyi a normális folyadékfogyasztás egy 20 hónapos gyerkőcnél?

Figyelt kérdés
A kisfiam 20 hónapos egyik napról a másikra elvettem tőle a cumisüveget, mert szerintem szokássá vált az ivás (csak vizet adtam belőle neki), főleg este!Volt olyan, hogy 3 üveggel lehúzott (250 ml) este lefekvés előtt és persze napközben is szépen termelt és éjjel is ivott!Ma elvettem tőle, de szörnyű volt az esténk, alig tudott elaludni!Ivott kakaót, vizet egy keveset!Élvezi a poharat, bohóckodik vele!Remélem egy pár nap és túl lesz ezen, mert még1 ilyen este az katasztrófa!Egyébként meg nappal nem volt semmi gond az ivással!Azért még félek az éjszakai hisztitől!
2010. ápr. 13. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
mi januárban vettuk le a cumisuveget, 20 honapos volta fiam:) egyik naprol a másikra, azt mondtam, elvitte a mikulás. 1 hétig nagyon keveset ivott, meg tanult a pohárbol inni, meg nem is nagyon akart, ellokte, aztán a kovetkezo hétre szépen megszokta. osszesen kb 2-3 hétig kereste a cumisuvegjét, és kiabálta, hogy mikiki cumi(=mikulás), láttam, hogy kínlodik és néha dacol a pohárral, de nem akartuk visszacsinálni. éjszakai tejet mst is uvegbol kapja, de tudja, hogy csak ez van, nappal nem keresi.
2010. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!