Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt valaki akinek 3,5...

Van itt valaki akinek 3,5 éves gyereke többször sírva felkel éjszaka?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz éjszakám volt, nagyon fáradt vagyok. 3,5 éves kislányom kb. 5 ször kelt éjszaka sírva. Laktózmentes diétán van. Én már nem is tudom mikor fogja átaludni az ájszakát, bár néha vannak jobb esték is. 1,5 éves kisfiam is ennyiszer ébredt(pechemre nem egyszerre sírnak),de neki most valószínűleg jön a foga,mert Ő viszonylag jó alvó. Szeptemberben megyek vissza dolgozni,el sem tudom képzelni hogy fogom bírni.
2016. júl. 5. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Azért nyitottam meg, mert az én 2 évesem is az elmúlt pár éjszaka folyamatosan sírva ébredt többször. Ő érezhetően rosszat álmodott.

2016. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, az én gyerekem Pavoros volt.
2016. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!