Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel tudod-el tudod-e néha...

Mivel tudod-el tudod-e néha "hallgattatni" gyermeked?

Figyelt kérdés

Lányom 22 hós, hónapok óta gyönyörűen beszél, és egész nap. Reggel kinyílik a csipája 7-kor és este 9-ig megállás nélkül mondja... ráadásul most sokat sír 5 hetes lányom is, néha már azt sem tudom, fiú vagyok vagy lány...

El lehet valahogy "hallgattatni"?:-)

Az olvasás sem vált be, mert kommentálja a tévét is kommentálja, de még fürdés közben is felelevenít hónapokkal azelőtti történéseket és meséli meséli meséli...

Néha már csak nézek ki a fejemből és még a nevem sem tudnám megmondani, ha kérdeznék...

Ti hogy bírjátok?


2010. ápr. 14. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sehogy:)

De amit leirtál, az nagyon tetszik, nagyon édes lehet hogy folyton magyaráz:D

Még ha neked sok is néha..

2010. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÉDes, de sok...Ma meg főleg...
2010. ápr. 15. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jó ahogy leírtad!! Párommal is összemosolyogtunk ezen!! Tényleg tündérke lehet! Ahogy leírtad úgy bele is éltük valahogy magunkat! Szerintem írjál könyvet mert sikeres lennél!! hihi :-)) Én sem tudom sokszor elhallgattani a kislányomat! Nincs mit tenni! FÜldugó! :-)))
2010. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, édes vagy:-) Gondoltam már rá-)
2010. ápr. 15. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt én vagyok az egyetlen,aki nem csak elképzelni tudja,de benne is van-illtetve volt. Félig-meddig kinőtte. Nem tudtam sehogy sem elhallgattatni! Néha még ma is van ilyen. Amikor a hugica kisebb volt,és sokat aludt nappal,akkor azt mondtam,hogy :Pszt! Alszik a hugod,maradjunk csendben! Erre Ő suttogva :oké!

Mire én megköszöntem szintén suttogva, erre Ő: Szivesen! -már nem suttogva. :) Aztán azzal zártam,hogy :PSZt!! Had aludjon! Rövid időre bevált. Kis szöveg láda ma is, de már leköti egy-egy mese,vagy elővesz valami játékot, igaz ez csak pár perc,de aranyat ér!

Semmivel nem tudtad lefoglalni? Van mágneses rajztáblátok? Azokat nagyon szereti minden gyerek! Próbáld ki,sok sikert! :)

9 hós és 3 éves kislányok anyukája.

2010. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van mágneses rajztábla,ő szépen el is játszik, nem is azzal van a baj. De mindent kommentál, és folyamatos az alapzaj itthon. Egy pillanatra nem marad csöndben. Az sem zavarja, hogy alszik a huga-igaz őt nem is akarom a csendhez szoktatni, nem mintha sikerülne...

Szóval eljátszik ő, csak alapzajjal:-))

Ettől függetlenül imádom:-)(csak néha szétmegy az agyam, már ébredés után pár percel is..)

2010. ápr. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!