Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az anyárol leválástol es...

Ha az anyárol leválástol es az apai identitással történő azonosulással lesz a fiugyermek nemi fejlődése normál tartományban, akkor m varhato ha valakinek nincs apja? Zero. Hetvegi apja sincs.

Figyelt kérdés

Olvasmanyaim szerint a szulok nemi hovatartozasabol tud a fejlodő gyermek a nemek között kulonbseget tenni, igy adodnak olyanok is ahol pl apu veri anyut hogy a kislány felnotten is agresszor pasikat fog ki mert egy elnyomhato jellem lesz tudattalanul is.


Igaz hogy a fejlodes összetett dolog de pl egy haver a szulokhoz viszonyitva, szinte semennyi hatással nem bir ami a személyiségfejlodest illeti.


Sehol nem irnak ilyenrol.kizárolag annyit találtam csak, hogy a ferfi női minta kimondottan 3-6 eves kor között döntő kulcsfontosságu.


Mi törtenik akkor, ha valaki csonka családban van már szuletésétől es nincs mintája nagyszülő reszről sem szinte?


2016. júl. 6. 21:23
 1/8 A kérdező kommentje:
*mi várhato
2016. júl. 6. 21:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Páromnak nem volt,semmi.Csodálatos apa.Talán egy kicsit elkényeztette a lányunkat,erre figyelmeztettem sokszor,de ennyi volt a maximum.
2016. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Es nem is csak anemek hanem mint apa anya közti kulonbségtetelhez ill az egyikhez történő azonosulashoz kell két minta.


Hogy csapodik le egy gyerekben az hogy van ferfi nő es az ő családja nő.tehát egy fél minta.

2016. júl. 6. 21:28
 4/8 A kérdező kommentje:

De az ő szulei os szetmentek babakorában?

Engem olyanok erdekelnének akiknek 3-6 ev kozott csak egy szulője volt teljesen.

2016. júl. 6. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egyik lejobb barátom apa nélkül nőtt fel. Egy nővére van, így nőtöbbség volt a családban. Kamaszként kicsit kicsapongó volt (sok egyéjszakás kaland), de még akkor is nagyon tisztelettel, kedvesen bánt a nőkkel.

Már 35 éves, jó férj, jó apa. Ha látogatjuk őket, öröm nézni a családot.


Nem hinném, hogy ekkora szerepe lenne a szülő nemének. Inkább a nevelési elvek számítanak, akkor is, ha egyszülős a felállás.

2016. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok igen,szétmentek már akkor nem volt férfi minta.Nem kell ezt túl ragozni,az ember fejlődik,és alakítgatja a saját jellemét is,nem szabad mindent a gyerekkorra fogni.
2016. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre szerintem a gyermekem ilyen környezetben történő fejlődéséről szerintem tanulmányt lehetne írni.
2016. júl. 7. 15:03
 8/8 A kérdező kommentje:

Vélemény a cikkről?

[link]

2016. júl. 17. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!