Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyereknek már érdemes...

4 éves gyereknek már érdemes venni a normál (kicsi) méretű Lego-t, vagy még túl korai? Lego Duploja van, azt össze tudja rakni, illetve van neki Lego Juniors is, abból is össze tudja rakni az elemeket.

Figyelt kérdés
A Lego Juniors-hoz képest mennyivel kisebb a Lego mérete?

2015. júl. 8. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Csak jo tanácsot szeretnek adni.legot ugy valasz hogy kortól szabit.4evestol.es ugy tuti eltalalod azt a legot amivel a gyerek nyugodtan tudd legozni hisz az ő korához van készítve
2015. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam tavaly. Az enyém pár hét múlva 5 lesz, veszek neki normál legót. Most duplója van már évek óta, tök jókat építget belőle. Már egy éve is elboldogult volna a kicsi legóval, de úgy gondoltam, fussa ki magát rendesen a dupló, nincs még elkésve a lányom, ha még egy évet várok.

A duplót általában 5 éves korig ajálják, ha még most nem veszel neki, nem nagy gond, símán ellesz a nagy legóval.

2015. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sandrachnologic ***** válasza:
100%
A juniors ugyanolyan méretű mint a sima lego. 😊 3 eves kora ota jatszik vele a fiam, most a hetvegen lesz negy eves. Van duploja is, ha gyorsan akar latvanyosat építeni azt veszi elo, de ha molyolni van kedve akkor a kislegoval jatszik. 😊
2015. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 5 évesem lego függő :)

férjemnek is meg nekem is sok legom van, szüleink eltették. 3 éves korában adtuk oda neki, egyből beleszeretett. duploból csak 3 szettje van, szóval azzal nagyon nem is tudott játszani, de ez így, hogy sok van, nagyon bejött első perctől :) 4 évesen már autókat és repülőket épített, most már bármit összerak amit kigondol, ráadásul minden ünnepre legot kér...

szerintem nyugodtan elkezdhetitek gyűjteni, ha nem is köti le most, de legalább lesz egy alap készlet amit lehet majd bővíteni :)

2015. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 3,5 éves. Már legalább 1 éve játszik a normál Lego-val, amit a tesójától örökölt. Első pillanatban fura volt neki, de nagyon hamar megszokta, kb. azonnal. 4 évesnek biztos menni fog.
2015. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezekben ha minden igaz nincs annyi icipici alkatrész mint némelyik normál készletben.

2015. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelmetlenül olvastam a kérdést. Szóval a Lego Juniors az ugyanakkora mint a "sima" Lego, csak könnyebb összeépíteni (kevesebb elem, egész apró kockák nincsenek benne).
2015. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ mennyire jó a kézügyessége. A fiam 8 éves, és még mindig gondot okoz neki a normál méretű legó....

ellenben a kis barátja 3 éves, és profin legózik vele :)

2015. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!