Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemesebb lenne egy orával...

Érdemesebb lenne egy orával tovább hagyni bölcsiben?

Figyelt kérdés

Minden nap du 3-ra tudok menni érte. Általában épp játék közben zavarom meg és lassan indul felém, de örömmel.öltözködésnél kezd nyűglődni es hisztis siros hazáig ill otthon. Gondoltam a napi frusztrácioit ilyenkor engedné ki, igy mielőtt hazamegyünk inkább játszoterezünk még, játszon, szaladjon, de a 4 fal között idegeskedjen. Kb vacsi előtt érünk haza.


Egyetlen nap viszont nem tudtam érte menni, csak du 4-re. Meg se hatotta, de ráadásul egy vidám, örömteli gyermekem lett, egész este vigyorgo, madarakat lehetett vele fogatni. Habár lehet nem egy alkalombol kéne következtetésekre jutnom, de ennyi erővel vállalhatnék akkor tulorát is. Nem ugy tűnik hogy a gyerek érdeke is?


Jobban belegondolva nem lehet hogy jobb neki du még a bölcsiben, mintsem a sok különböző korosztályu irigy gyerekek közt a játszon velem?


2016. júl. 7. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*ne a négy fal között idegeskedjen
2016. júl. 7. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így senki nem fogja tudni megválaszolni, egy módon tudhatod meg, pár napig kipróbálod. Kiderül, hogy működik e vagy csak véletlen volt.
2016. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én gondozónő vagyok és megdöbbentett, hogy 3kor játszanak! :O nálunk 3kor kelnek a gyerekek, utána ugye peluscsere, mosdózás, hajszobrászat, stb, és uzsi! ha f4re végzünk akkor szuperek vagyunk, de nem igen végzünk.


na de hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem az a személyes véleményem, hogy vagy akkor jó a gyerekért menni amikor meguzsonnázott/felébredt, vagy akkor ha még egy kicsit játszhatott. az rossz ha belekezd valamibe, de nincs ideje rá.

viszont az nekem kicsit sok, hogy csak vacsizni mentek haza hétköznap, simán lehet ez is a nyügi oka, neki is kell pihennie, otthon lennie, lehet ezért volt boldog, mert hiába mentél később, de előbb mentetek haza? vagy legalábbis kevesebbet csavarogtatok, így be lett csapva a kis órája :) de ez csak tipp :)

2016. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk nem hagyják du 3- ig aludni őket, pedig hyermekem képes kenne 4-5-ig is aludni ebéd után.

Megesett hogy elcsusztak az uzsival de 3-kor általában már vége.3 után szabad játék.(én kések neha 3:10-re pl) szoval akkor ez miatt is kehet fáradt...


De valoban, nem csavarogtunk olyan sokat amikor 4-re mentem érte.


Én probáltam korábban altatni itthon, néha eltud aludni fél 8 körül is, nèha nem. Megfigyelem akkor hogy ezert nyűgös e delutanonkent.

De pont azert vittem jatszora hogy ott kitombolhassa magát.szovalha bolcsi után hazajovunk, akkor itthon is nyűgös.



De köszi. Most kimondottan figyelek majd a korabbi lefektetesre.

2016. júl. 8. 03:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nyűgös mert nem aludta ki magát rendesen a bölcsiben, így 3-kor még nyűgös, mert nem olyan rég kelt fel. Ha 4-re mész érte akkor nem olyan nyűgös már, túlesett a felkelés utáni álmosságon.

Az nekem is fura hogy mindig csak vacsira mentek haza, egy gyereknek otthon is kell lennie, főleg ha egész nap bölcsiben volt, szerintem ne menj vele el minden nap.

2016. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!