Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg van összefüggés a...

Tényleg van összefüggés a fogváltás időpontja és az idegrendszeri érettség között?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Csak amennyire a bölcsességfogak kinövése és a valódi bölcsesség között. Hol hallottad ezt? Valami női magazinban volt, ugye?
2016. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg igen. Nézegettem, hogy mikor iskolaérett egy gyerek, és volt ahol írták, hogy elkezdenek a tejfogai kiesni. Biztos van összefüggés, de ezt tőlem senki nem kérdezte, pedig 6 éves a kislányom és szeptemberbe kezdi a sulit.
2016. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

2-es válszoló vagyok.


Itt van pl. ez a link, a 9. oldalon írja.

[link]

2016. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.

A kisfiam nem volt még 5 éves, amikor kihullt az első két foga, és jött helyette az új.

Akkori kérdésem volt ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Akkor fogorvoshoz is vittem, aggódtam, hogy mennyire normális ez, azt mondta, genetikán múlik, hogy mikor jön ki az első tejfog és csontfog, semmi máson.

Neki egyébként hamar (pont 3 hónapos volt) amikor az első két tejfoga megjelent, szóval ami hamar jött, hamar ment...

2016. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem a Kiskegyedben olvastam, drága első, egy kifejezetten intelligens anyukatársam említette nekem, és eddig nem úgy tűnt, hogy hülyeségeket beszélne. Igerendszeri fejlesztésben is eléggé otthon van sajnos. Engem meglepett, mert mi is jártunk fejlesztésre, de a fogzásról sehol sem kérdeztek. A lányom az átlagnál kicsit később potyogtatja a fogait, ezért érdekel, vajon mennyire számít ez.


A többieknek köszi, minden válasz hasznos.

2016. júl. 15. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!