Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogváltás 4 évesen? Más is...

Fogváltás 4 évesen? Más is van akinek ilyen koran elkezdodott?

Figyelt kérdés
Iker fiaimnak 4 èv 9 honaposan esett ki az elso foguk. azota eltelt 2 honap es mar 4-4 kiesett nekik. Persze rohantam veluk egybol a fogorvoshoz, aki maga is csodalkozott, azt mondta, meg nem talalkozott gyerekkel akinek ilyen koran megkezdodott volna, de attol meg ez normalis, ne aggodjak... de megse hagy nyugodni. legalabb ha tudnam, hogy nem vagyunk vele egyedul.

2016. jan. 17. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz a lányomnak nem 4 éves esett ki,de neki is hamar 5év 3hónaposan.Monjujk utána volt egy hónap szünet,és egyszerre több is kiesett.Most 7,5 éves 8 esett ki összesen,kbb egy éve semmi.Most megint mozog kettő.
2016. jan. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is negy evesen kezdodott
2016. jan. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiamnak 10 hónaposan bújt ki az első és kb 4,5-5 évesen potyogni kezdtek a fogai. 7éves koràra 10 foga cserélődött ki. De azóta semmi.

Rendszeresen jàrunk félévente fogàszatra semmi baja sincs. Ahogy az os egyénfüggő,hogy kinek mikor jön úgy ez is. Bàr azt mondta a fogorvos érdemes lett volna megmutatni,ha nem jàrtunk volna amúgy is,mert rosszabb esetben lehet ìnyprobléma is,ha mozog a fog,amire ilyen kis korban senki nem gondol. De ha nő helyette az új,ami stabil,akkor nincs baj.

2016. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 évesen esett ki az első.
2016. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! jo tudni, hogy meg ha ritka is ilyen koran, de azert nem vagyunk egyedul vele. talan en tulaggodom, de olyan ijeszto, hogy sorba potyognak ki.
2016. jan. 18. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 4 éves és 9 hónapos szintén, pár hete kezdett mozogni alul két fogacskája. Mi is megnézetjük a fogorvossal napokon belül. Én is nagyon meglepődtem, de olvastam hogy előfordul ilyesmi.
2016. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak kb. akkor esett ki az első foga. Most 6 éves múlt 3 hónappal, és már 8 csontfoga van, amiből 6 teljesen kinőtt már, kettő meg félig.
2016. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!