Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valami összefüggés...

Lehet valami összefüggés aközött, hogy 23 hónapos lányom nap közben alvás sztrájkol, ellenben reggeltől estig eszik?

Figyelt kérdés
se ma se tegnap nem aludt nappal, nem is volt fáradt, jó kedve volt, a kocsiba mondjuk bealudt 3-4 percre de mióta hazaértünk azóta is ébren van és hót nyugis...ugyanakkor rengeteget eszik, tényleg óránként jön hogy éhes, szerintem kb. 2-3szor annyit eszik mint egy átlagos nap..
2016. jún. 17. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
En egyszer olvastam valahol,hogy ha fáradt az ember akkor tobbet eszik,igy nyer energiat...ugyhogy lehet...😊
2016. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nincsenek háttérinfók igy csak tipp:


Ha van " kb orapontos" napirend, es azonos tevékenységi sorrendek(pl evés aztán peluscsere utána sötetites vagy elalvos tej stb) azt szeretik követni, kisgyermekkorban már tudják az események sorrendjét és még ragaszkodnak is a szokásokhoz.


Tehát ha szülő rugalmasan(bármikor) bármit biztosít, a gyermek önmaga nem tud napirendet hozni es kavalkád lesz.

2016. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos kora óta percre pontos napirendje van, és ez nem is borult fel sosem - ha csak ő maga nem borított rajta - most is ő borít rajta én következetesen továbbra is leraknám őt ebéd után, ahogy már 1,5 éve mindig, de egyszerűen nem hajlandó aludni.
2016. jún. 17. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén tipp. Amikor ébren van és tevékemykedil, pörög, több energiát éget el, mint nyugalmi állapotban. Ezért éhes, mert pótolnia kell. Mint amikor te sportolsz.
2016. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, elgépeltem. Tevékenykedik.
2016. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!