Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nekem nem cuki és nem aranyos...

Nekem nem cuki és nem aranyos más gyermeke, hogy küzdjem ezt le? Azt hittem az elején a hormonok miatt van hogy az én gyermekem a minden de most is tart.

Figyelt kérdés

Olyan nehezemre esik más babával babázni vagy kisgyermekkel gügyögni és rengeteg a szintén relatíve friss anyuka köröm.

Hanyagolom is a vendégek fogadását ill vendégségbe járást, mert nem akarom hogy megbántsak bárkit is a "fa"kisugárzásommal.

Erről beszéltem már egyik anyukával, ő is így van vele, igy nincs egyikünkben sem tüske ha nem ölelgetjük stb a másikunk gyermekét.

De a többieknél hogy csináljam, vagy hova tegyem magamban ezt az érzést, hogy ne essen nehezemre, ha amugy esetleg várják is, hogy babakocsizzak meg sétálgassak, játszak stb a gyermekükkel?


2016. júl. 16. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőimmel azért találkozom, mert velük akarok. Van gyerekünk, de nem csinálunk semmit egymás gyerekeivel (1 éven aluliak). Szerintem ezzel nincs gond.


Sajnálom, hogy mások várják tőled, hogy babázz a gyerekükkel. Mondd el, hogy nem vagy ilyen típus, de no offense, nem miattuk van.

2016. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne leküzdeni? Én sem rajongok azokért a gyerekekért, akikhez semmi közöm.. Az unokahúgaimat imádom, de barátok gyerekeit..hát amíg babák, addig nincs velük baj, de amikor már beszélnek, magyaráznak, akkor elegem van belőlük. Pláne ha látom, hogy teljesen más nevelési elveket vallok a szülőkkel.
2016. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Azt én se szeretem,ha tukmálják rám a gyerekeiket (férjem szokta előszeretettel mondani,hogy nézzzzd milyen cuki, fogd meg!!) Magamtól csak az értelmes, jókedvű gyereket veszem fel vagy játszok vele. Egy 6 honapossal nagyon jol elbabáztam pár hónapja, bazsajgós kis életvidám fiúcska volt. (Lány párti vagyok)


A sajátom még a kemencében...majd meglátom hogyan alakul ez a "más gyereke dolog".Ne legyen emiatt rossz érzésed. Illedelmesen lehet szólni, hogy elég a sajátodat tutujgatni.

2016. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem sokan rajonganak mas gyerekeert... Ideig oraig elnezegetem en is oket, de ha pl nalunk alszanak az mar sok nekem.. De kedves maradok persze
2016. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En is csak addig szeretem mas gyereket amig kisbabak.

Utana mar nem , nem is foglalkozok veluk, nem vagyok bebiszitter.

2016. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
en sem szeretem a kisgyerekeket foleg a 4-6 ev kozotti korosztalyt, akik feltetlen ismerkedni szeretnenek veled es ontjak a hulyeseg magukbol :) nekem egy lanyom van, 2 eves, ot persze imadom, es van egy ket baratnom, akikhez atjarunk hasobkoru gyerekekkel, oket elviselem probalok beszelgetni a gyerekukkel baratkozni de azert mindig erzem magamban hogy ahogy nonek egyre nehezebb nekem megtalalni veluk a kozos hangot...de nem erzem hogy ez problema lenne...nem hozzajuk megyek hanem az anyjukhoz
2016. júl. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a másé nekem sem cuki és nem is akarok hízelegni semmiképpen .Közömbös letojom a más gyerekét.
2016. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!