Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én kapok hülyét tőle,...

Csak én kapok hülyét tőle, mikor a nyílt strandon öltöztetik a gyereket?

Figyelt kérdés
Nem kisbabára gondolok (bár azt se igazán tartom elfogadhatónak) hanem gyerekre. Szerencsétlennek azért lehetne annyi méltóságot adni hogy ne ott 100 ember előtt villanjon ki esetleg valamije. Vagy csak én vagyok ezen ennyire fennakadva?
2016. júl. 18. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Csak te.
2016. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is csak te.
2016. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Azt nem tudom, hogy csak te e?! De engem abszolut nem érdekel!!


Ezt figyeld.. Én a strandon pelusoztam a másfél éves gyermekemet a pokrocon:)

Sőt ott is öltöztettem..

Ez kiverte a biztosítékot mi ? ;)

2016. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora "gyerek"?
2016. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Én ugyanúgy veszem mintha egy felnőtt csinálná ezt...
2016. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Neagodj, engem is zavar. Nem csak maga a mesztelenség (Egészségügyben dolgozom, sok felnött embert pelenzkáztam, mosdattam) látványa zavar, hanem az, h a szülők nem gondolnak bele, h mennyi ilyen alkalomra váró beteg ember vár és figyel vagy éppenséggel fényképez..
2016. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Kisbabámról levettem az úszópelust, és ráadtam egy simát, mikor kiértünk. vagyis utólagos engedelmeddel a nyílt strandon (tóparton) öltöztettem. Ezen a nyáron ne menj se Rovinjba, se Almádiba, mert ott is a mi látványunk tárul majd eléd és még szívrohamot kapsz. boo!
2016. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem bánnám, ha felszereltetnél egy-egy pelenkázót gyermeköltöztetővel a magyarországi szabad strandokra!


Mondjuk mindre, lehetőleg még idén. :)


Köszi előre is.

2016. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy mekkora gyerek, a 2,5 évesemnél még szerintem belefér, hogy lekapom az úszópelust, ráadom a simát (ezt persze nem a medence mellett tesszük, hanem a strandsátor bejáratában, nem a placc közepén), de már ezt a kort kezdem határesetnek érezni, jövőre már biztos kitalálok valami takarást neki is. (Én is ott öltözök amúgy, van erre tökéletes strandoló ruhám, ami alatt simán átöltözök láthatatlanul.)
2016. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak te, de jelentős kisebbségben vagy, az biztos.
2016. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!